Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Porziņģis: Ar katru spēli jūtos daudz labāk

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 30 punktus un palīdzēja Goldensteitas "Warriors" komandai izcīnīt uzvaru, pēc panākuma atzina, ka ar katru aizvadīto spēli jaunās vienības rindās jūtas arvien labāk.

Jau ziņots, ka Porziņģis nepilnās 26 minūtēs laukumā realizēja vienu no pieciem tālmetieniem, septiņus no astoņiem divpunktu metieniem un 13 no 14 soda metieniem, palīdzot "Warriors" izbraukumā ar rezultātu 125:117 (34:23, 30:34, 34:29, 27:31) uzvarēt Vašingtonas "Wizards" komandu.

"Man ir arvien vairāk enerģijas, bet joprojām tiecos uz savu mērķi. Viss notiek lēni," pēc uzvaras sacīja liepājnieks. "Joprojām spēlēju 25-26 minūtes, bet jūtos arvien labāk. Ar katru spēli ir arvien labāk."

Porziņģis piebilda, ka kājas vēl nav tādā līmenī, kā viņš vēlētos, tomēr uzlabojumi ir un katra spēle ir solis uz priekšu. "Vēl varu pielikt klāt diezgan daudz," teica latviešu basketbolists.

"Warriors" ar 33 uzvarām 68 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē un nākamo maču aizvadīs naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika, kad viesos tiksies ar Porziņģa bijušo klubu Bostonas "Celtics".

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi