Punnenovam 37 atvairīti metieni un uzvara; Ķēniņam piespēle panākumā

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs ceturtdien palīdzēja Langnauas Tigers uzvarēt Šveices augstākās līgas (NLA) mačā pagarinājumā, bet citā spēlē panākums un rezultatīva piespēle Ronaldam Ķēniņam.

Uzbrucēja Toma Andersona un vārtsarga Punnenova pārstāvētā Langnauas "Tigers" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) pārspēja Cīrihes "Lions".

Punnenovs atvairīja 37 no 39 pretinieku mestajām ripām, atvairot 94,87% metienu.

Andersons spēlei nebija pieteikts.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Bens Maksvels.

Citā mačā Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" savā laukumā ar 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) sagrāva Špenglera kausa pusfinālisti "Ambri-Piotta".

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 39 sekundes, no kurām vairākumā laukumā bija trīs minūtes un 14 sekundes. Viņš rezultatīvi piespēlēja Almonam Kodī, kurš izlīdzināja rezultātu - 1:1. Tāpat Ķēniņa kontā arī divi metieni pa vārtiem un +/- rādītājs +1.

Turnīra tabulā Denisa Smirnova pārstāvētā "Servette", kura ceturtdien nespēlēja, ar 56 punktiem 32 spēlēs NLA čempionātā ir ceturtajā vietā. "Lausanne" seko ar 51 punktu, bet "Tigers" ar 46 punktiem 31 spēlē saglabā septīto vietu.