Rīgas Dinamo Latvijas Dzelzceļa mačā pārspēj arī Ak Bars hokejistus

Latvijas komanda Rīgas Dinamo Arēnā Rīga, turpinot dalību tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām, Latvijas Dzelzceļa kausa otrajā spēlē pirmdien ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Kazaņas Ak Bars hokejistus, nodrošinot vietu turnīra finālā.

Dinamo komandas labā vārtus guva Denijs Kristo, Aleksandrs Jerofejevs un Uvis Balinskis.

Spēles pirmajās desmit minūtēs pretinieki izveidoja vairākas bīstamas situācijas, bet laukuma saimniekus glāba gan vārtu stabiņš, gan aizsargs Jerofejevs, kurš vienā no epizodēm noslaucīja ripu no vārtu līnijas. Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas septiņas minūtes, Kristo izvirzīja vadībā Dinamo komandu.

Otrajā periodā rīdzinieki izturēja mazākumu, bet trešdaļas pēdējās sekundēs Jerofejevs ar spēcīgu metienu no zilās līnijas dubultoja mājinieku pārsvaru. Trešos vārtus Dinamo labā guva jaunais aizsargs Balinskis, kurš trešās trešdaļas vidū pēc piruetes meistarīgi raidīja ripu pretinieku cietoksnī, panākdams jau 3:0.

Četras minūtes vēlāk pretinieku uzbrucējs Andrejs Popovs pēc sekmīgas spēles aizvārtē samazināja mājinieku pārsvaru. Pamatlaika pēdējās minūtēs Kazaņas klubs nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, pretiniekiem izdarot lielu spiedienu Dinamo aizsardzības zonā, taču laukuma saimnieki ofensīvu izturēja un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Dinamo komandas vārtus šajā spēlē sargāja kanādiešu vārtsargs Džastins Pīterss, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju Rīgas vienībā.

Ak Bars komanda ir šo sacensību iepriekšējo trīs gadu uzvarētāja.

Dinamo un Ak Bars turnīru iesāka ar uzvarām. Rīdzinieki ar 3:2 svētdien uzvarēja Minskas Dinamo, kamēr Kazaņas klubs ar 2:1 uzveica Jaroslavļas Lokomotiv vienību.