Smidzinošs lietus
Pirmdiena, 6. maijs
Didzis, Gaidis

Rīgas Dinamo hokejisti Latvijas Dzelzceļa kausa spēlē zaudē Lokomotiv

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas Dinamo trešdien piedzīvoja neveiksmi otrajā spēlē tradicionālajā pirmssezonas sagatavošanās turnīrā KHL komandām Latvijas Dzelzceļa kausā.

Rīgas vienība Arēnā Rīga ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Jaroslavļas Lokomotiv, ar vienīgo precīzo metienu Dinamo sastāvā izceļoties otro spēli aizvadījušajam Mārtiņam Dzierkalam, kuram tas bija pirmais vārtu guvums savas jaunās komandas sastāvā.

Latvijas vienības vārtus šajā mačā sargāja viens no vadošajiem Latvijas vārtsargiem Kristers Gudļevskis.

Pirmajā periodā abas komandas meklēja veidus, kā atklāt spēles rezultātu, tomēr 20 minūšu laikā tas neizdevās. Pēc tam otrās trešdaļas vidū Rīgas komandu vadībā izvirzīja Dzierkals, kurš pirmais piesteidzās pie pretinieku vārtiem pēc neveiksmīga Līnusa Videla metiena un raidīja ripu tīklā.

Lokomotiv gan prata rezultātu izlīdzināt, kad pēc nepilnām trīs minūtēm realizēja vairākumu. Tajā viesi ripu izspēlēja līdz pustukšiem vārtiem, kur pie Dinamo vārtiem jau "dežūrēja" Danils Jurtaikins, viņam ripu metot vārtos.

Spēles pēdējā nogrieznī turpinājās līdzīga cīņa, taču nedaudz vairāk kā četras minūtes pirms pamatlaika beigām Dinamo jaunpienācējs Sergejs Gimajevs atstāja savu komandu mazākumā. Mājinieki gan spēli nevienādos sastāvos izturēja, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Papildlaikā rīdziniekiem nācās atzīt pretinieku pārākumu, jo individuāli meistarīgi nospēlēja Deniss Aleksejevs, kurš tika garām Dinamo aizsargiem un ar precīzu metienu pārspēja Gudļevski.

Kā vēstīts, tikai otrdien Rīgas Dinamo paziņoja, ka komandai pievienojies talantīgais latviešu uzbrucējs Dzierkals un pieredzējušais krievu aizsargs Gimajevs. Abi hokejisti jau vakarā aizvadīja savas pirmās spēles Latvijas galvaspilsētas kluba sastāvā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pirmajā šī turnīra dienā otrdien Gagarina kausa čempione Kazaņas Ak Bars ar 4:2 uzvarēja Davos, bet rīdzinieki ar 2:1 pārspēja Minskas Dinamo. Savukārt trešdien Davos ar 6:4 uzvarēja Minskas Dinamo.

Sestdien Rīgas Dinamo duelēsies ar Kazaņas Ak Bars, bet turnīra noslēgumā svētdien būs mačs ar Davos hokejistiem.

Ceturtdien un piektdien divas spēles tiks aizvadītas Inbox ledus hallē Piņķos, Ak Bars mērojot spēkus ar Minskas Dinamo un Lokomotiv vienībām.

Visas komandas aizvadīs viena apļa turnīru, katra nospēlējot četrus mačus.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākum...