Rīgas Dinamo izglābjas no zaudējuma un pagarinājumā pārspēj čempionus Zemgale/LLU

Rīgas Dinamo trešdien Jelgavā, aizvadot pirmo maču Optibet Hokeja līgā (OHL), pagarinājumā izcīnīja uzvaru.

Rīgas "Dinamo" viesu lomā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) pārspēja pagājušās sezonas čempionvienību Jelgavas "Zemgale"/LLU, sagādājot laukuma saimniekiem otro zaudējumu.

Otrajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Kristers Brauns, bet Rīgas vienība neizšķirtu panāca vien noslēdzošajā trešdaļā spēles 59.minūtē, kad jelgavnieku vārtsargu Ēriku Vītolu pārspēja Juris Ziemiņš.

Pagarinājuma pēdējā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Patriks Zabusovs.

Uzvarētāju vārtus sargāja Jānis Auziņš, kurš atvairīja 34 metienus, bet Vītols tika galā ar 26 rīdzinieku metieniem.

Tikmēr citā spēlē Hokeja skolu "Rīga" izbraukuma mačā ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) uzvarēja Lietuvas komandu Kauņas "City".

Rīdzinieki izvirzījās vadībā 17.minūtē, kad vārtus guva Gints Šņepsts, bet otrajā trešdaļā divas reizes ripu Kauņas vienības vārtos raidīja Kristers Bukšs.

Noslēdzošajā periodā 4:0 panāca Rodions Boltramovičs, uz ko laukuma saimnieki atbildēja ar vienu precīzu metienu, vārtus gūstot Povilam Jagelavičum, bet īsi pirms pamatlaika beigām četru vārtu pārsvaru atjaunoja Kristers Ansons.

Rīgas komandas vārtos Aksels Ozols atvairīja 15 pretinieku metienus, kamēr otrā laukuma galā Artūrs Pavļukovs tika galā ar 19 no 24 metieniem pa viņa sargātajiem vārtiem.

Šosezon līgā spēlēs deviņas komandas - sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

Visas regulārā čempionāta spēļu tiešraides ir skatāmas televīzijas kanālā TV4 un interneta platformā "Sportacentrs.com".

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".