Rīgas Dinamo jaunā maiņa piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda Rīga trešdien spēlē pret Habarovskas Amurskije Tigri vienību piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

"Rīga" mājās ar 0:0 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Habarovskas "Amurskije Tigri", piedzīvojot jau piekto neveiksmi pēc kārtas.

Rīdzinieku labā vārtus guva Rūdolfs Polcs.

Otrā perioda 15.minūtē ripa pabija viesu vārtos, taču tas notika no Polca kājas, un vārti netika ieskaitīti.

Līdz gūtajiem vārtiem bija jāgaida vairāk nekā 55 minūtes. Pēc Ignata Korotkiha nopelnītā 20+5 minūšu noraidījuma rīdzinieki izmantoja vairākumu, pēc Kārļa Bucenieka piespēles ripu vārtos raidot Polcam.

45 sekundes līdz pamatlaika beigām viesi, spēlējot bez vārtsarga, atspēlējās, ripu vārtos pēc sekmīga rikošeta raidot Daņilam Fjodorovam - 1:1.

Pagarinājumā kļūdījās mājinieki, Mihails Radenko izslidoja viens pret vārtsargu Bruno Brūveri un apspēlēja viņu, pārtraucot viesu komandas četru zaudējumu sēriju.

Ceturtdien komandas Rīgā tiksies atkārtoti, bet Latvijā mājas spēļu sērija ilgs līdz 14.janvārim.

"Rīga" ar 30 punktiem 31 spēlē Rietumu zonā ieņem desmito vietu, bet "Amurskije Tigri" ar deviņiem punktiem 29 dueļos ir pēdējā pozīcijā zonā un priekšpēdējā - līgā.

Aizvadītās sezonas MHL komandas "Rīga" galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".