Rīgas Dinamo konkurenti Vitjaz kuriozi uzvar

Latvijas komandas Rīgas Dinamo konkurente par vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā Maskavas apgabala Vitjaz trešdien izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

Vitjaz viesos ar rezultātu 3:2 (1:2, 2:0, 0:0) pārspēja Čeļabinskas Traktor hokejistus.

Uzvaras vārti tika gūti trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad laukuma saimnieki aizturētā soda laikā ieraidīja ripu savā cietoksnī. Pēdējais no Vitjaz hokejistiem, kurš pieskārās ripai, bija somu vārtsargs Joni Ortio.

Viņš kļuva par ceturto vārtsargu līgas vēsturē, kurš guvis vārtus. 2009.gadā to iespēja Iļja Proskurjakovs, gadu vēlāk tas padevās latvietim Edgaram Masaļskim, bet 2013.gadā pie gūtiem vārtiem tika Vitālijs Jeremejevs.

Vitjaz Rietumu konferencē ir septītā, astotajā pozīcijā esošo Soči apsteidzot par četriem punktiem, bet devītajā vietā esošo Rīgas Dinamo - par septiņiem punktiem.

Tikmēr zaudējumu trešdien cieta aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas Severstaļ, kas savā laukumā ar rezultātu 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv vienībai.

Kulda šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā pielietoja četrus spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa vārtiem.

Kulda šosezon 54 spēlēs guvis divus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.