Riharda Bukarta pārstāvētā Eisbaren nonāk iedzinējos Vācijas hokeja čempionāta finālsērijā

Latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Berlīnes Eisbaren trešdien piedzīvoja zaudējumu Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) izslēgšanas turnīra fināla trešajā mačā, sērijā nonākot iedzinējos ar 1-2.

Eisbaren viesos ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) kapitulēja Minhenes Red Bull, kas tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām panāca vadību 2-1.

Berlīnes vienība šajā mačā grēkoja ar noraidījumiem, pirmajos divos periodos ielaižot trīs ripas skaitliskajā mazākumā. Trešā perioda sākumā Eisbaren vienus vārtus atguva, precīzi metot Nikam Petersenam, tomēr izglābties no zaudējuma nespēja, jo 51.minūtē Minhenes klubs atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

Bukarts šajā mačā spēlēja mājinieku ceturtajā uzbrucēju virknējumā, bet ar rezultativitāti viņš neatzīmējās.

Sērijas nākamais mačs notiks piektdien Berlīnē.

Bukarts izslēgšanas turnīrā 12 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt DEL regulārajā čempionātā viņš paspēja aizvadīt divas cīņas, kurās atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Jau vēstīts, ka izslēgšanas spēlēs Eisbaren vispirms ceturtdaļfināla sērijā ar 4-1 uzvarēja Volfsburgas Grizzly Adams vienību, bet pusfinālā ar 4-2 pieveica Nirnbergas Ice Tigers.

Eisbaren par Vācijas čempioni kopumā kļuvusi septiņas reizes, bet iepriekšējo reizi tas notika 2013.gadā.

Berlīnes vienība DEL regulāro čempionātu noslēdza otrajā vietā, bet pirmā bija tieši Minhenes Red Bull.

Pašlaik 22 gadu vecais Bukarts sezonu iesāka Čehijas augstākās līgas vienībā Zlīnas Aukro Berani, ko novembra sākumā atstāja, bet vēlāk pievienojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienībai Rīgas Dinamo.

Zlīnas komandā viņš 17 spēlēs izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Spēles laiks viņam bija krietni mazāks nekā brālim Robertam, kurš bija viens no Aukro Berani komandas līderiem. Savukārt Rīgas Dinamo vienībā Bukarts šosezon 14 KHL spēlēs tika pie vieniem gūtajiem vārtiem.

Tikmēr latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas Panther Vācijas čempionāta izslēgšanas spēlēs netika, sezonu noslēdzot kopvērtējuma 12.vietā starp 14 vienībām.