Rihards Bukarts atgriežas laukumā, Admiral izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien pēc mēnesi ilga pārtraukuma atgriezās laukumā, viņa un Mika Indraša pārstāvētajai Vladivostokas Admiral komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Leonīda Tambijeva vadītā "Admiral" mājās ar rezultātu 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) pārspēja Novosibirskas "Sibirj".

Uzvaras vārtus nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Artjoms Garejevs.

Bukarts, kurš pēc 12.decembra spēles bija "Admiral" savainoto spēlētāju sarakstā, laukumā atgriezās ar 14 minūtēm un divām sekundēm, kuru laikā bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu. Indrašis 18 minūtēs un 35 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem.

Bukarts šosezon 25 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Indrašis 46 mačos guvis septiņus vārtus un izdalījis desmit rezultatīvas piespēles.

Šī KHL bija, visticamāk, pēdējā spēle pirms Pekinas olimpisko spēļu turnīra, jo šobrīd līgas kalendārā nākamais mačs iecerēts 22.februārī.

"Admiral" ar 35 punktiem 49 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu grupā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.