Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Rubīns ar rezultatīvu sniegumu izstājas no Kaldera kausa izcīņas; varētu paspēt uz spēli ar Šveici

Aizsargs Kristiāns Rubīns piektdien Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņā izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, tomēr viņa pārstāvētā Kalgari Wranglers piedzīvoja zaudējumu, tādējādi Latvijas hokejistam sezona klubā ir beigusies un viņš jau pirmdien varētu ierasties Rīgā, lai palīdzētu Latvijas izlasei pasaules čempionātā.

Kā žurnālistiem apstiprināja Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis, ja nebūs aizķeršanās Ziemeļamerikā, Rubīns jau pirmdien ieradīsies Rīgā, bet otrdien no rīta būs gatavs kāpt uz ledus.

Kalgari "Wranglers" vienība viesos ar 5:6 (0:1, 2:1, 3:3, 0:1) piekāpās Palmdezertas "Coachella Valley Firebirds", kas Klusā okeāna divīzijas finālsērijā jeb Rietumu konferences pusfinālā līdz trīs uzvarām guva virsroku ar 3-2.

Rubīns vārtus guva otrā perioda trešajā minūtē, kad izcēlās ar precīzu metienu no zilās līnijas bez ripas apstādināšanas, tobrīd panākot 1:1. Trešā perioda 14.minūtē Rubīns ar rezultatīvu piespēli piedalījās uzbrukumā, kurā viesi panāca 5:4.

Latvijas hokejists šajā mačā divreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Kaldera kausa izcīņā Rubīnam sešos mačos bija vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles, kā arī neitrāls lietderības koeficients, bet regulārajā turnīrā viņam 45 mačos bija divi vārti, sešas rezultatīvas piespēles un negatīva lietderība -3.