Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Skrastiņa un Bārtuļa pārstāvētie klubi jauno gadu sāk ar uzvarām

Latvijas hokeja valstsvienības aizsargu Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa pārstāvētie klubi izcīnījuši uzvaras Nacionālās hokeja līgas čempionāta jaunā gada pirmajās spēlēs.Flyers komanda ar Bārtuli sastāvā viesos svinēja uzvaru 3:2 pār līdzšinējiem čempionāta līderiem Detroitas Red Wings. Turklāt šis bija pirmais Filadelfijas komandas panākums Detroitā kopš 1988.

gada novembra.Bārtulis nospēlēja nepilnas 14 minūtes, bloķēja divus pretinieku metienus un nopelnīja lietderības koeficientu +1.Savukārt Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars viesos pārspēja Sentlūisas Blues komandu 4:2.Latvijas valstsvienības kapteinis laukumā pavadīja nepilnas 19 minūtes, bloķēja trīs metienus, vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā (+2).NHL Austrumu zonas turnīra tabulā Flyers komanda ar 53 punktiem 39 spēlēs kļuvusi par līderi. Savukārt Rietumos Dalasas Stars ar 50 punktiem ir trešajā vietā.