Stenlija kausa īpašnieki Lightning panāk 2-0 sērijā ar Floridu; Sentluisa revanšējas Avalanche

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijā pie otra panākuma ceturtdien tika patreizējā čempione Tampabejas Lightning, kamēr izlīdzinājumu duelī ar Kolorādo Avalanche panāca Sentluisas Blues vienība.

Austrumu konferences pusfināla otrajā spēlē regulārā čempionāta uzvarētāja Floridas "Panthers" atzina pēdējo divu gadu čempionvienības "Lightning" pārākumu ar  1:2 (0:1, 1:0, 0:1), sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Viesi vadībā izvirzījās spēles 13.minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Korijs Perijs, bet mača 39.minūtē izlīdzinājumu panāca Ētu Luostarinens.

Uzvaru viesiem nodrošināja Rosa Koltona precīzais metiens 3,8 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Tikmēr Rietumu konferences pusfinālā Kolorādo "Avalanche" savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) atzina Sentluisas "Blues" pārākumu, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 1-1.

Otrā perioda sestajā minūtē Džordans Kairū panāca 1:0 viesu labā, bet trešdaļas pēdējā minūtē otros vārtus viesiem guva Dāvids Perons.

Spēles 42.minūtē Gabrielam Landeskūgam vairākumā izdevās vienus vārtus atspēlēt, taču turpinājumā Perona otrie vārti un Brendona Sāda precīzais metiens ļāva viesiem izcīnīt uzvaru ar 4:1.