Rīgā +24 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Stenlija kauss: Sanhosē Sharks pēc piecu gadu pārtraukuma Rietumu finālā

Sanhosē Sharks hokejisti ceturtdien savā laukumā ar 5:0 sagrāva Nešvilas Predators vienību, tādējādi NHL Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijā triumfējot ar 4-3. Sharks pirmo reizi kopš 2011.gada spēlēs Rietumu finālā, sacenšoties par iespēju kvalificēties Stenlija kausa finālam.

Izšķirošajā spēlē Džo Pavelskis un Džoels Vords jau pirmajā trešdaļā mājiniekiem panāca 2:0, vēl vienu ripu otrajā periodā pievienoja Logans Kutūrs, bet trešajā vēl pa vārtiem līderiem Džo Torntonam un Patrikam Marlo. Kutūrs šajā spēlē kopā iekrāja trīs (1+2) punktus, bet visus 20 Predators metienus atvairīja Sharks vārtsargs Martins Džonss.

Rietumu finālā Sharks jau gaida Sentluisas Blues, kuri šo turnīra stadiju sasnieguši pirmo reizi pēdējo 15 gadu laikā. Arī Blues komanda pusfinālā aizvadīja septiņu spēļu sēriju pret Dalasas Stars. Rietumu fināls svētdien sāksies Sentluisā.

Tikmēr Austrumos par vietu Stenlija kausa finālā spēkiem mērosies Pitsburgas Penguins un Tampabejas Lightning komandas. Pirmā spēle jau piektdien Pitsburgā.