Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Terijs gūst pirmo karjeras hat-trick, palīdzot Ducks uzvarēt Flyers

Pie sava pirmā hat-trick karjerā otrdien tika Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Anaheimas Ducks uzbrucējs Trojs Terijs, palīdzot savai komandai regulārā čempionāta mačā ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēt Filadelfijas Flyers vienību.

Terija karjeras pirmais NHL mačs ar trim gūtiem vārtiem palīdzēja "Ducks" pārtraukt četru zaudējumu sēriju.

Terijs guva mača pirmos divus vārtus ceturtajā un desmitajā minūtē, uz ko Kems Atkinsons atbildēja ar "Flyers" vārtiem spēles 19.minūtē.

Sonijs Milano otrā perioda izskaņā vairākumā panāca 3:1 "Ducks" labā, bet punktu mačam ar raidījumu tukšos vārtos 60.minūtē pielika Terijs, tiekot pie "hat trick".

Terijs, kurš oktobrī un novembrī pie rezultativitātes punktiem tika 16 spēles pēc kārtas, kopš Ziemassvētkiem trīs mačos bija izcēlies tikai ar vienu rezultatīvu piespēli.

"Nejutu, ka spēlēju tā kā protu. Neuzbruku pietiekami labi," par neveiksmīgo spēli iepriekšējos mačos teica Terijs. "Man vajadzēja atgriezties pie savas spēles."

Šosezon Terijs 35 spēlēs guvis 21 vārtus, kas NHL labāko snaiperu sarakstā "Ducks" uzbrucējam dod trešo vietu aiz Edmontonas "Oilers" līdera Leona Draizaitla (25) un Vašingtonas "Capitals" kapteiņa Aleksandra Ovečkina (24).

Rietumu konferences kopvērtējumā "Ducks" ar 43 punktiem 36 mačos ieņem ceturto vietu, kamēr "Flyers" ir 32 punkti 33 spēlēs un desmitā vieta Austrumu konferencē.