Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Upīša vārti sekmē MHL izlases otro uzvaru Ziemeļamerikas tūrē

Ar vieniem gūtiem vārtiem Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izlases Krasnije zvezdi sastāvā ceturtdien izcēlās latviešu uzbrucējs Juris Upītis, bet viņa, Kirila Tambijeva un Mika Lipsberga pārstāvētā vienība ar 6:2 (1:0, 4:2, 1:0) pārspēja Vestpointas Militārās akadēmijas komandu Army Black Knights otrajā ikgadējās Ziemeļamerikas tūres spēlē.

Upītis guva savas komandas ceturtos vārtus, kad otrās trešdaļas sestajā minūtē apspēlēja divus pretinieku aizsargus un raidīja ripu mājinieku komandas vārtsargam starp kājsargiem. Visi trīs Latvijas uzbrucēji spēlēja komandas ceturtajā maiņā.

Army Black Knights komanda ikdienā sacenšas Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) 1A divīzijā, kas ir spēcīgākā koledžu komandu saime.

Kā ziņots, tūres pirmajā mačā pagājušajā svētdienā MHL izlase ar 11:2 sagrāva Atlantijas junioru hokeja līgas (AJHL) izlasi, ar trim gūtiem vārtiem šajā cīņā izceļoties Tambijevam.

Nākamo maču Krasnije zvezdi izlase aizvadīs jau piektdien.

Tradicionālajā izbraukumā pa Ziemeļameriku Krasnije zvezdi sacenšas ar dažādām NCAA un Ziemeļamerikas Hokeja līgas (NAHL) komandām. Turnīrā vienībai paredzēts aizvadīt sešas spēles.