Rīgā +4 °C
Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Vasiļevskis ar lielisku sniegumu palīdz Lightning izcīnīt astoto uzvaru pēc kārtas

Krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis ceturtdien pēc traumas izārstēšanas atgriezās laukumā un palīdzēja Tampabejas Lightning izcīnīt jau astoto uzvaru pēc kārtas.

"Lightning" savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) apspēlēja Toronto "Maple Leafs" hokejistus.

Pēdas lūzuma dēļ Vasiļevskim nācās izlaist iepriekšējās 14 spēles, bet ceturtdien laukumā viņš atgriezās ar lielisku sniegumu, jo atvairīja 48 metienus, kaldinādams mājinieku uzvaru.

Līdz ar to Vasiļevskis tagad kopā ar Benu Bišopu dala kluba rekordu vienas spēles laikā atvairīto metienu ziņā.

"Vienkārši centos izdzīvot pirmajā un otrajā periodā. "Maple Leafs" ir ļoti laba komanda, tas mums bija lielisks pārbaudījums," pēc uzvaras teica Vasiļevskis.

Pateicoties uzvaru sērijai, "Lightning" pašlaik atrodas NHL kopvērtējuma vadībā.

Uzvaru ceturtdien guva arī Rietumu konferences līdere Nešvilas "Predators", kas savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Vankūveras "Canucks" vienību.

Uzvaru mājiniekiem pagarinājuma ceturtajā minūtē nodrošināja Koltons Sisons.

Tiesa, cīņas otrajā pusē "Predators" nonāca neapskaužamā situācijā, jo vēl piecas minūtes līdz pamatlaika beigām atradās iedzinējos ar 1:3. Pašās beigās pa vārtiem guva Broks Besers un Bo Horvats, kurš turklāt 44 sekundes pirms beigām guva vārtus mazākumā.

Pagarinājumā "Predators" vienībai izdevās tikt pie laimīgas uzvaras.

Citā ceturtdienas mačā atspēlēšanos veica arī Vinipegas "Jets", kas savu skatītāju priekšā ar 5:4 (2:1, 1:2, 1:0, 1:0) uzveica Edmontonas "Oilers".

Vēl pirms pēdējā perioda "Jets" bija iedzinējos ar 3:4, tomēr Marks Šeifele 50.minūtē panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru mājiniekiem pagarinājuma 41 sekundē nodrošināja Džošs Morisejs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pie uzvaras ceturtdien tika arī latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Arizonas "Coyotes" hokejistus.

Austrumu konferences un visas līgas vadībā ar 51 punktu 33 mačos atrodas Tampabejas "Lightning", kam ar 43 punktiem 32 cīņās seko Toronto "Maple Leafs", bet pie 42 punktiem tikusi Bufalo "Sabres", tai ieņemot trešo pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences līderpozīcijā ar 43 punktiem 32 mačos ir Nešvilas "Predators", kas par punktu apsteidz "Jets" un Kalgari "Flames".