Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā sestdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dinamo, ko trenē latviešu speciālists Harijs Vītoliņš.

Dinamo viesos ar 5:2 (1:0, 3:0, 1:2) pārspēja Hantimansijskas Jugra, tādējādi pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Minūti pirms pirmā perioda beigām Aleksejs Cvetkovs viesus izvirzīja vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā divu minūšu laikā Aleksejs Tereščenko un Daņils Tarasovs panāca jau trīs vārtu pārsvaru.

Otrā perioda otrajā pusē Maksims Pestuško guva ceturtos vārtus, bet piekto reizi Jugra vārtsargu pārspēja Jakubs Petružāleks, kurš bija precīzs pēc piecām trešajā trešdaļā nospēlētām minūtēm.

Turpinājumā mājinieki divus vārtus atguva, kas gan neglāba viņus no zaudējuma ar 2:5.

Karsums šim mačam pieteikts nebija, jo hokejists ir iedzīvojies savainojumā.

Rietumu konferences un visas līgas līderi ar 90 punktiem 42 spēlēs ir Maskavas CSKA, kamēr otro vietu kā labākā Bobrova divīzijas komanda ieņem Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku Jokerit, kas 42 spēlēs guvusi 78 punktus.

Tikmēr sestā ar 72 punktiem 42 spēlēs ir Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, bet septītie ar 70 punktiem 44 spēlēs ir Maskavas Dinamo.

Tikmēr Latvijas klubs Rīgas Dinamo ar 53 punktiem 41 spēlē ir 12.pozīcijā, no pirmā astotnieka atpaliekot par desmit punktiem.

Austrumu konferencē līderi ar 79 punktiem 42 spēlēs ir Novosibirskas Sibirj, kamēr latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral ar 71 punktu 44 mačos ir piektie, bet Toljati Lada, kurai pie stūres ir latviešu speciālists Artis Ābols un vārtus sargā Edgars Masaļskis, ar 53 punktiem 42 spēlēs atrodas 12.pozīcijā.