Rīgā +6 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Zīlem divi gūti vārti, bet Tralmakam un Bukartam pa vienam precīzam metienam Čehijas ekstralīgā

Latvijas aizsargs Kristaps Zīle svētdien guva divus vārtus Čehijas hokeja esktralīgas spēlē, savukārt uzbrucēji Eduards Tralmaks un Rihards Bukarts pretiniekus pārspēja pa vienai reizei.

Aizsargu Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas "Verva" viesos ar rezultātu 2:5 (1:0, 0:3, 1:2) atzina Tršinecas "Ocelārži" pārākumu.

Spēles 71.sekundē Zīle pēc iemetiena izdarīja raidījumu no distances un panāca 1:0, bet 48.minūtē latvietis ar metienu no zilās līnijas guva spēles pēdējos vārtus. Šosezon Zīle 45 mačos guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vītkovices "Ridera" izbraukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja "Olomouc".

Rihards Bukarts pirmā perioda 18.minūtē kritienā vārtu priekšā raidīja ripu tīklā, vairākumā panākot 1:0. Viņš šosezon Čehijā 12 cīņās izcēlies ar četriem gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Neveiksmju joslā atgriezās Tralmaka pārstāvētā Kladno "Rytīrži", kas ar vārtsargu Mareku Mitenu rezervē mājās ar 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Plzeņas "Škoda".

Tralmaks nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vairākumā bija pirmais pie atlēkušās ripas un tobrīd panāca 3:1. Latviešu uzbrucējam šajā sezonā 46 cīņās ir 20 precīzi metieni un astoņas rezultatīvas piespēles.

Vēl svētdien Hradeckrālovas "Mountfield" ar aizsargu Ralfu Freibergu sastāvā viesos ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) uzveica Karlovi Vari "Energia".

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir "Verva", kas ieņem sesto vietu.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...