Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas motosportisti gaida līdzjutēju atbalstu Latvijas Grand Prix Ķegumā

Ķegumā šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. jūlijā, Pasaules motokrosa čempionāta Latvijas _Grand Prix _izcīņā par uzvarām cīnīsies visi spēcīgākie pasaules motokrosisti. Sacensību dalībnieku vidū uz starta stāsies arī četri Latvijas motosportisti, kuri cer, ka dzimtās āres un Latvijas fanu atbalsts palīdzēs tiem sasniegt šīs sezonas augstākos rezultātus, portālu Diena.lv informēja Latvijas Grand Prix preses sekretārs Ģirts Avotiņš.
MX1 klasē uz starta diemžēl neredzēsim Matīsu Karro, kurš Zviedrijas Grand Prix piedzīvoja nopietnu kritienu, kas prasīs ilgu atveseļošanos. Taču Matīss, lai arī cik grūti viņam tas būtu, ir apsolījis ierasties mototrasē Zelta Zirgs, lai tiktos ar Latvijas motokrosa faniem.

Latvijas līdzjutējiem nav jānokar deguns, jo uz starta MX1 klases braucienos redzēsim trīs jaunos Latvijas motokrosistus – Augustu Justu, Tomu Macuku un Dāvi Līvu. Zviedrijas Grand Prix Augusts Justs, kurš startē ar 95. starta numuru, pierādīja, ka ir gatavs cīnīties par čempionāta punktiem. Viņš Zviedrijā divu braucienu summā izcīnīja 15. vietu un var cīnīties arī par augstāku rezultātu. Cerams, ka tieši Latvijā, pateicoties vietējo atbalstītāju dotajam spēkam, Augustam izdosies sasniegt vēl augstākus rezultātus.

Toms Macuks pirms Latvijas GP šogad startēja tikai Zviedrijā, kur uzreiz spēja cīnīties par punktiem. Pirmais brauciens viņam bija neveiksmīgs, taču jau otrajā viņš spēja finišēt 18. vietā, kas deva pirmos čempionāta punktus. Arī Tomam, kuru trasē varēs atpazīt pēc 170. starta numura, ir lielas iespējas pierādīt sevi tieši Ķegumā.

Trešais no latviešiem MX1 klasē būs Dāvis Līvs ar 313. numuru. Viņš šosezon nav startējis nevienā no Pasaules čempionāta posmiem, taču, ja atceramies 2009. gadu, kad Latvijas Grand Prix notika pirmo reizi, tad varam prognozēt, ka Dāvim finišēšana pirmajā divdesmitniekā nav problēma. 

MX2 klasē uz starta stāsies tikai viens Latvijas sportists – Dāvis Ivanovs, kuram šosezon ir izdevies nopelnīt piecus čempionāta punktus. Pēdējā čempionāta posmā pirms Latvijas Grand Prix Dāvis sasniedza savu šīs sezonas labāko rezultātu, ko Latvijā, protams, ir iespējams pārspēt.

Viens no nozīmīgākajiem sporta pasākumiem Latvijā - MX1 Latvijas Grand Prix notiks pateicoties Latvijas Republikas valdības atbalstam, kas ir finansējusi GP licences apmaksu.

Sīkāku informāciju par MX1 Latvijas Grand Prix un motocentru Zelta Zirgs iespējams atrast šo sacensību mājas lapā www.mx1latvia.lv, bet plašāku informāciju par Pasaules motokrosa MX1 un MX2 čempionātu iespējams atrast Pasaules čempionāta oficiālajā mājas lapā www.motocrossmx1.com. Biļetes MX1 Latvijas GP apmeklēšanai iepriekš iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī pasākuma norises laikā pie ieejas motocentrā Zelta Zirgs.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atgriezīsies kontaktā

Labas ziņas beidzot sagaidījusi futbola virslīgas saime. Tās klubi Latvijā varēs pilnvērtīgi trenēties bez spēlētāju distancēšanās, turklāt ir signāli, ka sezona varētu sākties jūnija vidū. Tas ga...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi