Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Norisam F-1 uzvara Ungārijas Grand Prix

"McLaren" pilots Lando Noriss svētdien cīņā ar komandas biedru Oskaru Piastri nosargāja uzvaru Pirmās formulas (F-1) čempionāta Ungārijas "Grand Prix" posmā.

Uzvarētājs Piastri apsteidza par 0,698 sekundēm, bet trešo vietu ieguva "Mercedes" pilots Džordžs Rasels (+21,916).

"McLaren" F-1 posmos svinēja savu 200. uzvaru, uzvarot ceturtajā posmā pēc kārtas.

Noriss, izmantojot viena pitstopa stratēģiju, sacensību beigās nosargāja pirmo vietu cīņā ar Piastri, kurš brauca ar jaunākām riepām.

Kvalifikācijā uzvarējušais "Ferrari" pilots Šarls Leklērs ierindojās ceturtajā vietā (+42,560), piekto vietu izcīnīja Fernando Alonso no "Aston Martin" (+59,.040), sesto - Gabriels Bortoletu no "Sauber" (+66,169), septīto - Alonso komandas biedrs Lanss Strols (+68,174), astoto - Liems Losons no "Racing Bulls" (+69,451), devīto - pašreizējais pasaules čempions Makss Verstapens no "Red Bull" (+72,645) un desmito - Kimi Antonelli no "Mercedes", kurš tika apdzīts par apli.

Pēc 14 posmiem kopvērtējumā līderis ar 284 punktiem joprojām ir Piastri, Noriss ir iekrājis 275, Verstapens - 187, Rasels - 172 punktus, bet Leklērs - 151 punktu.

Konstruktoru kausā pirmo vietu ar 559 punktiem ieņem "McLaren", 260 punkti ir "Ferrari", 236 punkti - "Mercedes" un 194 punkti - "Red Bull".

Iepriekš ziņots, ka pirmajos divos treniņbraucienos uzvarēja Noriss, trešajos - Piastri, bet kvalifikācijā - Leklērs.

Šosezon F-1 čempionātā tiek aizvadīti 24 posmi.

Pagājušajā sezonā ceturto reizi pēc kārtas par čempionu kļuva nīderlandietis Makss Verstapens, bet Konstruktoru kausā uzvaru svinēja "McLaren".

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dārziņš pret Karsumu: 3on3 hokeja šovs Rīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavas ledus hallē norisinājās jau otrais “3on3” hokeja turnīrs. Šoreiz tas kļuva vēl aizraujošāks – “3on3 izaicinājumā” laukumā tikās Laura Dārziņa un Mārtiņa Karsuma v...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi