Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Rallijā Sarma triumfē igauņi, Māris Neikšāns labākais starp latviešiem

Svētdien Latvijas rallija čempionāta 2.posmā - rallijā Sarma 2012 ātrākā latviešu ekipāža Māris Neikšāns/Ringolds Bērziņš izcīnīja trešo vietu, bet dubultuzvaru šoreiz svinēja Igaunijas rallisti. Triumfēja Kaspars Koitla, bet otro vietu izcīnīja Rauls Jētss.

Māris Neikšāns uzvarētajam zaudēja nepilnas 20 sekundes, tādējādi triumfējot Latvijas čempionāta N4 grupas ieskaitē. Otrie Latvijas čempionātā bija Mārtiņš Svilis/Alvis Aizsilnieks, kuri kopvērtējumā ieņēma 6.pozīciju, bet uzvarēja A+ grupā. Trešais Latvijas čempionātā šoreiz Aivis Egle, kuram arī 2.vieta N4 grupā.

Labāko sešu ekipāžu vidū kopvērtējumā bija četri igauņi, kuri šoreiz rallijam bija pieteikušies kuplā skaitā. Kopumā Latvijas čempionātā šogad norisināsies septiņi posmi.

Trešais čempionāta posms notiks Talsos (12.-13.05), 8. un 9.jūnijā risināsies rallijs Madona, bet 20. un 21.jūlijā sportisti dosies uz Igauniju, lai Otepes apkārtnē piedalītos Rally Estonia.

24. un 25.augustā labākie autosportisti pulcēsies rallijā Kurzeme, bet čempionāts 29. un 30.septembrī tradicionāli noslēgsies ar Jūrmalā un Kuldīgā notiekošo ralliju Latvija.