Titulētais Ožjē Meksikas rallijā apsteidz kopvērtējuma līderi igauni Tenaku

Titulētais Francijas autosportists Sebastjans Ožjē svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonas trešajā posmā - Meksikas rallijā.

"Citroen" vienības braucējs Meksikas rallijā uzvarējis piecas reizes karjerā.

Ožjē bija vadībā pirms sacensību pēdējās dienas un nosargāja uzvaru, kopvērtējumā otrās vietas ieguvēju Otu Tenaku no Igaunijas ("Toyota") apsteidzot par 30,2 sekundēm.

Tikmēr trešais bija britu pilots Elfins Evanss ("M-Sport Ford"), kurš Ožjē zaudēja 49,9 sekundes.

Aiz pirmā trijnieka bija beļģis Tjerī Nevils ("Hyundai"), piekto vietu ieņēma brits Kriss Mīks ("Toyota"), bet sestais bija mājinieks Benito Gerra ("Škoda").

Kopvērtējumā līderpozīciju saglabājis Tenaks, kurš trīs posmos ticis pie 65 punktiem, otrais ar 61 punktu ir Ožjē, bet trešo vietu ar 55 punktiem ieņem Nevils.

Nākamais posms būs marta beigās, kad rallija braucēji sacentīsies Korsikas rallijā.

Ožjē ir pēdējo sešu gadu čempions, bet kopumā Francijas piloti dominējuši jau kopš 2004.gada, kad deviņus titulus pēc kārtas izcīnīja viņa slavenais tautietis Sebastjans Lēbs.

Šajā WRC sezonā tiks aizvadīti 14 posmi.