Skujiņš izcīna 11. vietu viendienas velobraucienā Beļģijā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no Trek - Segafredo vienības sestdien izcīnīja 11. vietu Primus Classic (UCI kat.1.HC) viendienas velobraucienā Beļģijā.

Riteņbraucējiem sestdien bija jāmēro 197 kilometrus garš posms ar vairākiem pauguriem, bet finišs bija nogāzē. Distanci visātrāk veica Skujiņa komandas biedrs beļģis Edvards Tēnss, kurš lielā grupā finišēja ar laiku četras stundas 36 minūtes un 42 sekundes.

Otro vietu izcīnīja vācietis Paskāls Akermans (BORA - hansgrohe), bet trešo pozīciju ieguva Jaspers De Bujsts (Lotto Soudal), kurš tikai pirms trim dienām uz šī paša pjedestāla pakāpiena kāpa 60th Grand Prix de Wallonie viendienas sacensībās, tajās triumfējot Kristam Neilandam.

Skujiņš finišēja vienā grupā ar līderi un tika klasificēts 11. vietā, bet otrs Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands finiša līniju nesasniedza.

Pērn Skujiņš bija vienīgais Latvijas riteņbraucējs šajās sacensībās, viņam izcīnot 92. vietu.

Primus Classic velobrauciens notika devīto reizi. 2017.gadā 84. vietu ieguva Gatis Smukulis, bet 95. pozīcijā bija Emīls Liepiņš. Savukārt pirms tam šajā velobraucienā ir piedalījies Jānis Dakteris, kurš 2012. gadā sasniedza 40. vietu un bija pirmais Latvijas sportists, kurš tajā piedalījies.