Bartone iekļūst French Open junioru dubultspēļu turnīra pusfinālā

Latvijas tenisiste Kamilla Bartone ceturtdien izcīnīja uzvaru Francijas atklātā čempionāta junioru turnīra dubultspēļu ceturtdaļfinālā, kamēr viņas tautietis Kārlis Ozoliņš spēli neaizvadīja līdz beigām un ar pārinieku no cīņas izstājās.

Bartone un krieviete Oksana Seļehmeteva, kuras izsētas ar otro numuru, ceturtdaļfinālā ar 6-1, 1-6, 10:8 uzvarēja amerikānietes Elizabetu Kolmenu un Medisonu Sīgu.

Par pusfināla sasniegšanu Bartone ar pārinieci nopelnīja 275 Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) punktus.

Jau ziņots, ka otrajā kārtā Latvijas/Krievijas duets ar rezultātu 6-3, 6-3 uzveica francūzietes Sāru Ilijevu un Laju Petretiču. Pirmajā kārtā jeb sešpadsmitdaļfinālā viņas ar 6-4, 1-6, 10:7 pieveica Krievijas duetu Jeļina Avanesjana/Aļina Čarajeva.

Pērn Bartone/Seļehmeteva triumfēja "US Open" meiteņu dubultspēlēs, bet Vimbldonā aizkļuva līdz finālam.

Tikmēr vienspēlēs Bartone apstājās otrajā kārtā.

Savukārt Ozoliņa un poļa Mikolaja Lorensa duets, kas izlikts ar septīto numuru, ceturtdaļfinālā ar 6-7 (3:7) bija iedzinējos pēc pirmā seta, bet pēcāk izstājās no turpmākās cīņas, kā rezultātā piedzīvoja zaudējumu pret čehiem Martinu Krumiču un Daliboru Svrcinu.

Par dalību ceturtdaļfinālā Ozoliņa/Lorensa duets nopelnīja 150 ITF dubultspēļu ranga punktus.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā viņi ar 6-1, 7-6 (7:5) uzvarēja Kokoro Isomuru no Japānas un dāni Elmeru Molleru, bet otrajā kārtā ar rezultātu 6-3, 1-6, 10:8 pārspēja amerikāni Bruno Kazaheru un vācieti Maksu Viskantu.

Vienspēlēs Ozoliņš apstājās jau pirmajā kārtā.

Ozoliņš savu labāko rezultātu junioru "Grand Slam" turnīros sasniedza šogad Austrālijā, kur aizkļuva līdz pusfinālam vienspēlēs un finālam dubultspēlēs.