Rīgā +21 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Džokovičs mačā ar Džeri zaudē pirmos divus setus, tomēr atspēlējas un uzvar

Serbijas tenisists Novaks Džokovičs piektdien ASV atklātā čempionāta trešās kārtas spēlē pret savu tautieti Laslo Džeri zaudēja pirmajos divos setos, tomēr atspēlējās un svinēja uzvaru.

Ranga vicelīderis Džokovičs ATP 38.numuru Džeri vairāk nekā trīsarpus stundu cīņā uzvarēja ar rezultātu 4-6, 4-6, 6-1, 6-1, 6-3.

Kopš 2007.gada Džokovičs visos "US Open" turnīros, kuros piedalījies, ticis tālāk par trešo kārtu, 2011., 2015. un 2018.gadā kļūstot par čempionu.

"Esmu parādījis, ka varu aizvadīt arī piecu setu mačus. Atspēlēšanās pēc diviem zaudētiem setiem rāda skaidru signālu maniem nākamajiem pretiniekiem, taču nav tā, ka vēlējos nonākt šādā situācijā. Labprāt uzvarētu trīs setos," pēc uzvaras teica Džokovičs.

Viņa pretinieks nākamajā kārtā būs ASV atklātā čempionāta debitants, kvalifikāciju pārvarējušais horvāts Borna Gojo (ATP 105.).

No ranga pirmā desmitnieka tenisistiem piektdien astotdaļfinālu sasniedza divi mājinieki. Planētas devītā rakete Teilors Frics ar 6-1, 6-2, 6-0 pusotras stunda laikā sagrāva čehu Jakubu Menšīku (ATP 206.), bet desmitais numurs Fransiss Tjafo ar 4-6, 6-2, 6-3, 7-6 (8:6) uzvarēja francūzi Adrjēnu Mannarino (ATP 35.).

ASV atklātais čempionāts, kas ir sezonas pēdējais "Grand Slam" turnīrs, norisināsies līdz 10.septembrim.