Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Grīnvalds/Mednis cieš zaudējumu Rīgā notiekošā Futures turnīra dubultspēļu finālā

Latvijas tenisisti Roberts Grīnvalds un Rūdolfs Mednis piektdien cieta zaudējumu Rīgā notiekošā Futures līmeņa turnīra dubultspēļu finālā.

Latvijas duets izšķirošajā mačā sīvā cīņā ar rezultātu 4-6, 6-3, 1:10 zaudēja lietuviešiem Tadam Babelim un Kasparam Žemaitelim, kuriem turnīrā bija trešais numurs.

Pirmajā setā izšķirošais bija devītais geims, kurā lietuvieši izmantoja breika iespēju, savukārt otrajā setā latviešiem pretinieku servi izdevās lauzt astotajā geimā. Savukārt supertaibreikā krietni pārāki bija Lietuvas tenisisti, izcīnot titulu.

Grīnvaldam un Mednim šī bija pirmā iespēja tikt pie titula "Futures" sērijas turnīros.

Par iekļūšanu finālā viņi saņēma desmit ATP dubultspēļu ranga punktus.

Jau ziņots, ka Grīnvalds/Mednis pirmās kārtas cīņā ar 4-6, 6-2, 10:3 uzvarēja izraēlieti Šaharu Elbazu un lietuvieti Julisu Tverijonu, bet ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1-6, 6-4, 10:6 pārspēja sacensību pirmo numuru Bogdanu Bobrovu no Krievijas un Ļutareviču.

Tikmēr pusfinālā latviešiem bija jātiekas ar brazīliešiem Igoru Žimenesu un Matēušu de Almeidu, taču pretinieki no cīņas atteicās.

Jau ziņots, ka Grīnvalds šajā turnīrā sasniedza arī vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu.

Kā vēstīts, vienspēlēs otrajā kārtā apstājās Artūrs Lazdiņš, bet pirmajā kārtā zaudējumus cieta Teodors Pukše, Eduards Stefenbergs un Mārtiņš Rocēns. Tikmēr kvalifikāciju nepārvarēja Rūdolfs Mednis, Deivids Jukša, Artūrs Kuļibaba, Rihards Emuliņš, Ņikita Jesaibegjans, Jānis Mellups, Toms Sutris, Gustavs Lukstiņš un Andris Gudins.

Tāpat dubultspēļu pirmajā kārtā zaudējumus cieta Pukše/Stefenbergs, Jukša/Kuļibaba un Emuliņš/Rocēns, bet ceturtdaļfinālā apstājās Lazdiņš/Mikus Losbergs.

Turnīrs Kārļa Ulmaņa gatvē 150 noslēgsies sestdien.