Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Viljamsai neiztur nervi, Osaka izcīna savu pirmo Grand Slam titulu karjerā

Japānas tenisiste Naomi Osaka sestdien triumfēja ASV atklātajā čempionātā, izcīnīdama savu pirmo Grand Slam titulu karjerā.

Osaka, kura rangā ir 19.vietā, bet turnīrā bija izsēta ar 20.numuru, ar rezultātu 6-2, 6-4 pārspēja titulēto amerikānieti Serēnu Viljamsu, kura ir reitinga 26.pozīcijā, bet turnīrā saņēma 17.numuru.

Osakas pirmo Grand Slam titulu aizēnoja viņas pretinieces uzvedība kortā. Amerikāņu zvaigzne otrā seta astotajā geimā tika sodīta ar zaudētu geimu, jo mača laikā neatļauti saņēma trenera palīdzību, lauza raketi un apvainoja spēles galveno tiesnesi.

Zīmīgi, ka Osaka Viljamsu uzskata par savu elku tenisā.

Pašlaik 20 gadus vecā Osaka kļuvusi par pirmo japānieti, kurai izdevies triumfēt Grand Slam turnīrā.

Japānas tenisiste aizvada teicamu turnīru, jo septiņās spēlēs zaudēja tikai vienā setā, lai gan pirms ASV atklātā čempionāta viņai bija trīs zaudējumu sērija.

Līdz šim karjeras lielāko panākumu Osaka bija guvusi šī gada martā, kad uzvarēja prestižajā Indianvelsas WTA Premier turnīrā, taču tagad veikusi jaunu ierakstu Japānas dāmu tenisa vēsturē.

Tikmēr Viljamsas kontā ir 23 Grand Slam vienspēļu tituli, no kuriem pēdējais tika izcīnīts pērn Austrālijā pirms viņas došanās dekrētā.

Kā vēstīts, Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova aizkļuva līdz pusfinālam, kurā piekāpās Viljamsai, kamēr pirmā rakete Aļona Ostapenko apstājās trešajā kārtā.

Top komentāri

prieks
p
Osaka spéléja super! Sagráva mamutu vispirms jau psihologiski. Prieks par jauno paaudzi! Skatítáji bija nezolídi...
real
r
Ja neproti zaudēt, tad nelien sacensībās!
Mamonts
M
Iespējams, ka Viljamsai tas bija pēdējais Grand Slam fināls...
Skatīt visus komentārus

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...