Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Noslēdzies 30. jubilejas Rimi Rīgas maratons

Rimi Rīgas 30. jubilejas maratons, kas šogad pirmoreiz pastāvēšanas vēsturē norisinājās virtuāli, ir noslēdzies ar 15 964 dalībnieku virtuālu startu 67 pasaules valstīs, vēsta rīkotāji.

Savas distances dalībniekiem bija iespēja izskriet jebkur Latvijā un pasaulē, pēc izvēles rezultātus fiksējot Rimi Rīgas maratona virtuālā skriešanas kluba platformā vai prieka pēc izskrienot bez rezultāta fiksēšanas. Visi reģistrētie dalībnieki neatkarīgi no tā, vai tie fiksēja rezultātus virtuālajā skriešanas klubā vai vienkārši noskrēja savu distanci jebkur Latvijā vai pasaulē, saņems Olimpisko medaļu dizainera Džuņiči Kavaņiši medaļas. No trešdienas, 14. oktobra tās būs pieejamas maratona sezonas notikumu centrā Alfa, kurā vienlaikus norisināsies arī maratona medaļu nedēļa, dalībniekiem nodrošinot dažādus pārsteigumus un vairākos tirdzniecības centra veikalos īpašus piedāvājumus.

Rimi Rīgas 30. jubilejas sezonas maratonam, kas no maija tika pārcelts uz oktobri, reģistrējās 15964 dalībnieki no 67 valstīm. Maratona dienas distancēm šogad kopumā reģistrējās nepilni 10 000 dalībnieku: 42 km distancei reģistrējās 802 skrējēji, pusmaratonam pieteicās 2370 dalībnieku, 10 km distancei – 2743 skrējēju, savukārt 5,5 km – 3928 skriešanas entuziasti. Bērnu dienai bija reģistrējusies 6121 ģimene ar bērniem: Ģimeņu skrējienam 1716 dalībnieku, bet mazajās distancēs – 200 m, 400 m un Happy mazuļiem – 4405 mazo ziķeru. Rimi Rīgas maratona virtuālā skriešanas klubā rezultātus fiksēja 3412 skrējiena dalībnieki.

“Šajā nedēļas nogalē piedzīvojām to, ka gadiem veidotā skriešanas kustība un skrējēju komūna ir dzīvāka par dzīvu. Skrējēji bija gatavi pielāgoties jaunajiem apstākļiem un atbalstīt maratonu, noskrienot savu distanci jebkurā vietā Latvijā un pasaulē. Tik daudz bilžu ar maratona numuriem un video stāstu sociālajos tīklos Rimi Rīgas maratons līdz šim nav piedzīvojis. Paldies ikvienam par uzmundrinājumu un atbalstu, ko sniedzāt mums šajās dienās,” aizkustināts par virtuālā maratona norisi stāsta Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.  

Alfas medaļu nedēļa

No šīs trešdienas, 14. oktobra līdz svētdienas, 18. oktobra vakaram Rimi Rīgas maratona reģistrētie dalībnieki savas medaļas varēs saņemt maratona sezonas notikuma centrā Alfa, kur netālu no Info centra būs izvietots medaļu saņemšanas punkts. Pie medaļas būs iespējams tikt, uzrādot savu starta numuru vai reģistrācijas apstiprinājuma vēstuli. Vienlaikus maratona sezonas notikumu centrs medaļu nedēļas ietvaros ir sagatavojis vairākus pārsteigumus – tuneļšalli katram skrējējam, maratonam veltītu foto stendu un izdevīgus piedāvājumus ar medaļu vairākos Alfas veikalos. Ārvalstu skrējējiem medaļas tiks nosūtītas pa pastu.

Medaļu nedēļa Rimi Rīgas maratona ietvaros norisinās pirmoreiz un ir tapusi, iedvesmojoties no pasaules maratonu medaļu pirmdienas, kurā visi 42 km finišētāji ar medaļām kaklā lepojas par paveikto un izbauda pilsētas restorānu un veikalu piedāvātās atlaides maratonistiem.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi