Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Latvijas volejbolistes uzvar Eiropas U-20 čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē

Latvijas U-20 sieviešu volejbola izlase ceturtdien Šauļos Eiropas U-20 meistarsacīkšu kvalifikācijas pirmajā posmā, kas vienlaicīgi ir arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts, izcīnīja uzvaru.

Latvijas volejbolistes turnīra otrajā spēlē ar 3-0 (25:11, 25:9, 25:20) guva panākumu pār vienaudzēm no Azerbaidžānas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 16 punktiem bija Marta Gintere, kamēr deviņus punktus pievienoja Karmena Struka. Starp Azerbaidžānas volejbolistēm ar astoņiem punktiem izcēlās Aiša Alismanova.

"Uzdevums šai spēlei bija uzlabot servi un servēt agresīvāk nekā vakar, kā arī dot iespēju visām spēlētājām sajust spēles garšu. Pēc vakardienas mača sakārtojām servju uzņemšanu, video pievēršot uzmanību tām zonām, kurās tik labi negāja," sarunā ar Latvijas Volejbola federāciju teica Latvijas izlases trenera Inguna Minusa.

"Tāpat uzdevums bija arī tās vieglās bumbas, ko azerbaidžānietes pēc mūsu servēm bieži vienkārši pārsita tīklam, uzbrukumā iedot konkrētā vietā," piebilda trenere.

Latvija trešdien sāka turnīru ar zaudējumu, atzīstot Ukrainas pārākumu ar 0-3 (15:25, 22:25, 21:25).

Piektdien Latvijas volejbolistes plkst.12 tiksies ar Poliju, sestdien, plkst.14.30 - ar Igauniju un svētdien, plkst.17, - ar Lietuvu.

Turnīra Šauļos uzvarētājas uzreiz nodrošina vietu finālturnīrā, bet otrajā kvalifikācijas kārtā iekļūst otrās līdz ceturtās vietas ieguvējas.

Spēles tiešraidē ir vērojamas Lietuvas Volejbola federācijas "YouTube" kanālā.

Otrās kārtas kvalifikācijas sacensības notiks no 4. līdz 7.aprīlim, bet finālturnīrs Bulgārijā un Īrijas galvaspilsētā Dublinā - no 5. līdz 17.augustam.

Ingunai Minusai izlasē palīdz Itālijas treneris Daniele Mario Kaprioti, statistiķis Toms Šķepasts un fizioterapeite Luisa Dombrovska.

Latvijas izlases sastāvs:

diagonālās spēlētājas - Katrīna Struka ("Rīgas Stradiņa Universitāte"/"Murjāņu Sporta ģimnāzija" (RSU/MSĢ), Anete Čelnova ("Rīgas Volejbola skola"/"Latvijas Universitāte" (RVS/LU);

otrā tempa spēlētājas - Elizabete Štolca, Kristīne Leskinoviča (abas - RSU/MSĢ), Rūta Putene, Anna Cepurīte (abas - RVS/LU), Beāte Runce (Jūrmalas sporta skola un RSU/MSĢ);

pirmā tempa spēlētājas - Marta Gintere (RVS/LU), Loreta Martinsone, Karmena Struka (abas - RSU/MSĢ);

cēlājas - Arina Sosinoviča (RVS/LU), Laura Vāvere (RSU/MSĢ);

"libero" - Aleksandra Dubovska (RVS/LU), Jasmīna Bērziņa (Freiburgas "FT 1844", Vācija).

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ar savu identitāti

Basketbolisti ceļu uz Eurobasket Rīgā sāk ar uzvarām pār Spāniju un Slovākiju.

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi