Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Ātrslidošanas sacensībās ar kopēju startu uzvar beļģis Svingss

Pekinas olimpiskajās spēlēs ātrslidošanas sacensībās ar kopēju startu sestdien uzvarēja Beļģijas sportists Barts Svingss.

Sudraba un bronzas godalgas ieguva Dienvodkorejas ātrslidotāji Jēvons Čuns un Sunhuns Lī.

Uzvarētājs savāca 63 punktus, Čunam bija 40 punkti, bet Lī sakrāja 20 punktus.

Jau vēstīts, ka Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien sacensībās ar kopēju startu ieņēma devīto vietu pusfinālā un nekvalificējās finālsacensībām. Kopvērtējumā viņam ir 17.vieta.

Pirms četriem gadiem Phjončhanā triumfēja dienvidkorejietis Lī, savukārt Svingss izcīnīja otro vietu, kamēr trešais bija Kuns Verveijs no Nīderlandes.

Masu startā sportisti skrien 16 apļus, trijās kontrolatzīmēs vācot punktus. Visvairāk punktus iespējams iegūt finišā un pirmās trīs vietas finišā arī gūst pirmās trīs vietas, bet ceturto vietu iegūst sportists, kuram ir nākamais lielākais punktu skaits.

Pekinas olimpiskās spēles notiek no 4. līdz 20.februārim.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...