Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Reportāža no Phjončhanas: Dreiškens atklāj bobsleja trases noslēpumus

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs kopā ar Latvijas izlasi ir ieradies Ziemas Olimpisko spēļu norises vietā Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem. LMT Viedtelevīzija piedāvā pirmo reportāžu no Phjončhanas, kurā Edgars tiekas ar bobslejistu Daumantu Dreiškenu un Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu Aldonu Vrubļevsku.

Daumants Dreiškens Ziemas Olimpisko spēļu ceremonijā nesa Latvijas karogu un sarunā ar Edgaru atklāj, ka šis uzdevums sportistam ir iedvesmojošs un izbaudāms brīdis. Sportists intervijā arī stāsta, ka ir jau divreiz izmēģinājis Phjončhanas bobsleja trasi, gūstot priekšstatu par tās kvalitāti.

Atzinīgus vārdus par olimpiskā ciemata organizatoru darbu izsaka Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, un intervijā dalās ar savām prognozēm par Olimpisko spēļu atklāšanu.

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā. 

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

 


Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā seko līdzi - Diena.lv/phjonchana2018

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai Latvija olimpisko medaļu izcīnīs arī bobsleja četriniekos?

Kopā nobalsojuši: 113

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Caur sāpēm izlej bronzu(5)

Klusēja un smaidīja visu laiku, it kā nekas nebūtu noticis, bet pēc izcīnītās bronzas medaļas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs divnieku ekipāžām bobsleja pilots Oskars Melbārdis beidzot atklāja, ...

Latvijā dzimusi ar slēpēm pie kājām(1)

Astoņpadsmito dzimšanas dienu šomēnes nosvinējusī distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka ir savā ziņā unikāls gadījums Latvijas sportā. Ja nebūtu talantīgo daiļslidošanas ledlaužu Denisa Vasiļjeva un D...

Hokejs

Vairāk Hokejs

Basketbols

Vairāk Basketbols

Motoru sports

Vairāk Motoru sports

Futbols

Vairāk Futbols

Teniss

Vairāk Teniss

Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports

Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika

Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana

Citi

Vairāk Citi