Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Starptautiskā Biatlona savienība nav gatava atjaunot Krievijas statusu

Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) nav gatava atjaunot Krievijai dalībnieka statusu savās rindās, pirmdien paziņoja IBU.

Krievijas pilna statusa dalībvalsts nav iekļauta IBU ārkārtas kongresa, kas notiks no 18. līdz 20.oktobrim Minhenē, darba kārtībā, ziņo IBU.

Krievijas Biatlona federācija (SBR) 2017.gada decembrī zaudēja pilntiesīga IBU locekļa statusu pēc atklāsmēm par valsts uzturētu dopinga sistēmu Krievijā. Kopš tā laika Krievijas līdzdalība organizācijā ir ar pagaidu locekļa statusu, kas liedz tikt ievēlētam vai vēlēt starptautiskās federācijas vēlēšanās.

Lai Krievija tiktu uzņemta atpakaļ pilntiesīga IBU locekļa statusā, jābūt izpildītiem 12 nosacījumiem, kas skar Krievijas biatlonistu dopinga pārbaudes nākotnē, speciālas dopinga novēršanas programmas izstrādāšanu, pieeju Maskavas antidopinga laboratorijas datiem un pilnīgu sadarbību izmeklēšanā, kas saistīta ar iespējamiem iepriekšējiem antidopinga noteikumu pārkāpumiem. IBU apliecinājusi, ka ar SBR nesenā pagātnē notikušas jau trīs tikšanās, lai varētu īstenot šos nosacījumus.

IBU skaidro, ka, lai arī informācijas apmaiņa ar SBR un Krievijas antidopinga aģentūru RUSADA ir vērtējamas pozitīvi, kritēriju novērtēšana un ieviešana vēl nav pabeigta, un kongresam ir par agru lemt par Krievijas atjaunošanu iepriekšējā statusā.

Top komentāri

Neslāvs
N
Godīgi !
Minkāns
M
Lai krievi vispirms atbrīvojas no čekista Pūķina.
Kuzja un Muris
K
Eh, bijusi Broka! Viss ar kaimiņiem būtu čikiniekā.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi