Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Basketbols

Mavericks līdz pirmdienai atcēlusi visus treniņus

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Dalasas Mavericks, kurā spēlē latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis, līdz pirmdienai atcēlusi visus plānotos treniņus, lai pasargātu spēlētājus un personālu no iespējas inficēties ar Covid-19 vīrusu, vēsta klubs.

NCAA atceļ "Marta trakumu"

Nacionālā koledžu sporta asociācija (NCAA) atcēlusi Ziemeļamerikas vērienīgāko pavasara sporta notikumu - "Marta trakumu", kurā studējošie basketbolisti cīnās par čempiontituliem vīriešu un sieviešu konkurencēs.

Arī Eirolīga un FIBA uz nenoteiktu laiku atceļ spēles

Saistībā ar Covid-19 vīrusa straujo izplatību lēmumu uz nenoteiktu laiku pārtraukt spēles izdevusi Eirolīgas vadība, kas organizē ULEB Eirolīgas un Eirokausa sacensības, bet neilgi pēc tam par līdzīgu lēmumu paziņoja Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).

Jazz un Thunder basketbolisti nonāk karantīnā, NBA pārtrauc sezonu © DIENA(1)

Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) trešdien paziņojusi par šīs sezonas pārtraukšanu līdz turpmākiem paziņojumiem - divas līgas komandas Jūtas Jazz un Oklahomasitijas Thunder nonākušas karantīnā otrās arēnā, bet Jazz basketbolistam Rudijam Gobēram konstatēta saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19.