Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Basketbols

Olimpisko čempionu treneris Feldmanis: Uzticība ir pamats visam

Disciplīna, mērķtiecība un dienas plānošana ir svarīgākais, lai cilvēks sasniegtu savus mērķus izglītībā, sportā, biznesā vai jebkur citur. To vai nu iemācās vai neiemācās. Visbiežāk to apgūts jau bērnībā, ja paveicas un vecāki ir priekšzīmīgi un disciplinēti, kā paraugs. Nākamā vide ir skola, ja bērns mācās un paralēli sporto, tad visam ir jābūt saplānotam un balansā. Mans, kā basketbola trenera pienākums, ir ne tikai virzīt un attīstīt jauniešos sporta iemaņas, bet veidot viņus par cilvēkiem. Tādēļ, par svarīgāko uzskatu – mācības un tikai tad sports.

Marks Gasols karjeru varētu turpināt sev piederošajā Žironas Basket klubā

Spāņu centra spēlētājs Marks Gasols pēc atbrīvošanas no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Memfisas Grizzlies karjeru varētu turpināt sev piederošajā Spānijas pēc spēka otrās līgas komandā Žironas Basket, kurā spēlēs arī Latvijas basketbolists Kaspars Vecvagars, pirmdien ziņoja ASV basketbola apskatnieks Marks Stains.

Spēcīga konkurence © DIENA

Ceļš uz Pasaules kausa izcīņu Tālajos Austrumos kļuvis skaidrāks Latvijas basketbolistiem. Cīņā par ceļazīmi uz finālturnīru pirmās pretinieces būs Serbija, Beļģija un Slovākija, bet kvalifikācijas turnīra izšķirošajā fāzē iespējama tikšanās ar Grieķijas, Turcijas, Lielbritānijas un Baltkrievijas komandām. No šā astoņnieka trīs spēcīgākās vienības 2023. gadā varēs posties uz Japānu, Indonēziju un Filipīnām.

Bez Krūmiņa, ar Strēlnieku. Olimpiskie čempioni startēs Ghetto Basket Riga Challenger turnīrā

Tokijas olimpisko spēļu čempioni 3×3 basketbolā – Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Agnis Čavars – kopā ar Artūru Strēlnieku 24. un 25. augustā Rīgā, Grīziņkalnā piedalīsies Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres kvalifikācijas turnīrā Ghetto Basket Riga Challenger, kurā 16 komandas cīnīsies par divām ceļazīmēm uz Abu Dhabi Masters turnīru, bet labākie četri kvarteti sadalīs 25 000 eiro lielo prēmiju fondu, informē rīkotāji.