Dadzīte un Apinis par PČ zeltu varētu saņemt līdz 28 458 eiro

Latvijas paravieglatlēte Diāna Dadzīte par pasaules čempionātā Dubaijā izcīnīto zelta medaļu šķēpmešanā un paralimpietis Aigars Apinis, kurš pagājušonedēļ ieguva zelta medaļu diska mešanā, varētu saņemt līdz 28 458 eiro katrs, aģentūrai LETA norādīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Latvijas profesionāļu pāris trijniekā PČ šova dejās

Nupat Čehijā notikušajā pasaules čempionātā Latīņamerikas šova dejās rīdzinieki Marts Smolko un Tīna Bazikina deviņu pāru konkurencē iekļuva trijniekā, izcīnot otro vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

DĀR regbisti sagrauj angļus un kļūst par čempioniem

Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) izlase sestdien triumfēja Pasaules kausā (PK) regbijā, pie titula tiekot jau trešo reizi vēsturē. DĀR finālā ar rezultātu 32:12 (12:6) uzvarēja Anglijas regbistus. Uzvarētāju rindās ar 22 punktiem izcēlās Handre Polards, bet Anglijas izlasē 12 punkti Ouenam Ferelam.

Jaunzēlandes regbisti izcīna bronzu Pasaules kausā

Titulētā Jaunzēlandes regbija izlase piektdien Japānas galvaspilsētā Tokijā pārliecinoši uzvarēja Velsas valstsvienību, izcīnot bronzas godalgas Pasaules kausa (PK) izcīņā. Jaunzēlandes izlase bronzas mačā ar rezultātu 40:17 (28:10) uzvarēja Velsu.

Latvijai sudrabs PČ kamanu suņu sportā(1)

Pagājušā nedēļas nogalē Zviedrijā notikušajā pasaules čempionātā kamanu suņu sportā lieliski nostartējis Dog Sport Carnikava pārstāvis Alens Zvilna, kurš viena suņa skūtera Open klasē vairāk nekā 20 dalībnieku konkurencē izcīnīja otro vietu. Tā bija vienīgā Latvijas sportistu medaļa šajā čempionātā, informē Dog Sport Carnikava pārstāvis Ivars Bācis.