Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -2 °C
Skaidrs
Otrdiena, 31. janvāris
Tekla, Violeta

Citi

SOK: Sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju tiks saglabātas

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs apstiprināja, ka sankcijas, kas tika ieviestas pret Krieviju un Baltkrieviju Ukrainā notiekošā kara dēļ, šobrīd paliks nemainīgas, kā arī organizācija turpinās atbalstīt Ukrainas Olimpisko komiteju.

Handbolisti atspēlē septiņus vārtu starpību un izcīna neizšķirtu © DIENA

Cīnītāju raksturu parādīja gados jaunais Latvijas handbola valstsvienības modelis, kas pirmajā no divām pārbaudes spēlēm Rīgā pret Čehiju atspēlēja septiņu vārtu deficītu un pēdējā uzbrukumā panāca neizšķirtu (24:24). Ar sešiem vārtiem rezultatīvākais bija Ņikita Pančenko, bet neizšķirtu panāca Rauls Erlends Serafimovičs. Komandas ceturtdien savā starpā tiksies atkārtoti.

Vētīs vietējās rezerves © DIENA

Ierastā Rīgas domes kausa izcīņas vietā Latvijas vīriešu handbola valstsvienība starpsvētku pauzē aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Čehijas izlasi, lai labāk sagatavotos pavasarī gaidāmajām 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Sastāvā gan nebūs vairāku pieredzējušo izlases līderu, tostarp komandas spilgtākās zvaigznes Daiņa Krištopāna. Spēles Rimi Olimpiskajā centrā Rīgā sāksies trešdien pulksten 19 un ceturtdien pulksten 17.

Godināti Rīgas labākie sportisti, treneri un komandas

Otrdien, 20. decembrī, Kultūras pilī Ziemeļblāzma pasniedza apbalvojumu Rīgas sporta laureāts 2022 labākajiem galvaspilsētas sportistiem, treneriem, komandām un šī gada populārākā sporta notikuma organizatoriem, informē Rīgas dome.

Abi Latvijas pāri sasniedz pusfinālu pasaules čempionātā jauniešiem Standartdejās

Zagrebā notikušajā pasaules čempionātā jauniešiem (16-18 g.) Standartdejās atzīstami un ļoti līdzīgi nostartējuši abi Latvijas pāri Hardi Vahtra/Karīna Kārkliņa un Ernests Dimants/Marija Paščenko, kuri 57 pāru konkurencē sasniedza pusfinālu un izcīnīja attiecīgi 9. un 10.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.