Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. jūlijs
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Citi

Pirms Parīzes pietura Valmierā © DIENA

Ar vairāku Latvijas vieglatlētu, nākamo olimpisko spēļu (OS) dalībnieku, piedalīšanos nedēļas nogalē Valmierā norisināsies Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, kas pēdējo reizi varētu būt Baltijas čempionāta formātā. No nākamā gada Valmierā plānots rīkot komercsacensības. Uz OS Parīzē pošas astoņi Latvijas vieglatlēti.

FOTO: Baltic XL/Livonia izcīna arī Latvijas kausu regbijā7

Svētdien Baldones stadionā notikušajā Latvijas kausā regbijā7 vīriešiem dominēja “Baltic XL/Livonia”, kuri izcīnītajam Latvijas čempionu titulam pievienoja arī kausa ieguvēju titulu, finālā pārspējot mājiniekus Baldoni. Otra “Livonia” komanda “Garkalne/Livonia” ieņēma 5. vietu, informē “RK “Livonia” pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: 1000 skrējēju svelmē bauda Dzegužkalna reljefotās takas

Ceturtdienas vakarā ar otro posmu un atkal ļoti lielu dalībnieku skaitu Dzegužkalnā turpinājās populārā skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” jubilejas desmitā sezona. Vīriešiem 10km uzvarēja pirmo posmu izlaidušais Andrejs Dmitrijevs, kurš jūnija sākumā startēja Eiropas čempionātā bezceļa skriešanā kalnā, bet sievietēm vēlreiz labākā bija Anita Siliņa, kura uz šo posmu maratona titulam bija pievienojusi arī uzvaru Latvijas čempionātā 10 000m, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Latvijas Olimpiskā komiteja iepazīstina ar Parīzes Olimpisko spēļu tērpiem un aksesuāriem

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ilggadējais partneris 4F un šogad arī Latvijas Paralimpiskās komitejas tehniskais partneris izveidojis apģērbu un aksesuāru kolekciju īpaši Latvijas delegācijām Parīzē. Kolekcija ietver pilnu apģērbu komplektu atklāšanas un apbalvošanas ceremonijām, kā arī ikdienas un treniņu apģērbu. Tā papildināta ar pieskaņotiem apaviem un aksesuāriem, no kuriem īpašas rotas Komanda Latvija delegācijai izstrādājis juvelierizstādājumu zīmols Given.

Peldēšanā Latviju olimpiskajās spēlēs pārstāvēs Maļuka un Bobrovs

Ievērojot Starptautiskās Peldēšanas federācijas (World Aquatics) noteikto kvalifikācijas procedūru un kārtību, Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) Valde pēc iepriekš apstiprināta kvalifikācijas perioda beigām ir fiksējusi Latvijas sportistu augstvērtīgākos rezultātus un sekojoši izvirzījusi dalībai olimpiskajās spēlēs Latvijas reitinga līderus - Ievu Maļuku un Daniilu Bobrovu, informē LPF.

Garkalne/Livonia regbisti pārliecinoši uzvar un nodrošina 4. vietu

Trešdien Rīgas Tehniskās koledžas stadionā Latvijas čempionātā regbijā-15 vīriešiem RK “Livonia” otrā komanda “Garkalne/Livonia” ar rezultātu 45:17 pārliecinoši pārspēja mājiniekus Rāmavas “Lāči/Mūku Sala”, izcīnot otro uzvaru sezonā un nodrošinot kopvērtējumā 4. vietu.

Rekuņenko Eiropas čempionātā šķēršļu skriešanā savā vecuma grupā Latvijai izcīna pirmās zelta medaļas

Pirms dažām dienām Itālijas kalnu kūrortā Alpe Cimbra Eiropas čempionāts šķēršļu skriešanā, kur panākumus guva madonietis Artjoms Rekuņenko, kurš spēcīgākajā vecuma grupā (35-39 gadi) simts dalībnieku konkurencē izcīnīja uzvaras gan 3,4km, gan 12,7km šķēršļu distancē, nopelnot Latvijai pirmās zelta medaļas vēsturē lielajos čempionātos šķēršļu skrējienos. Kopā ar pasaules vadošajiem šķēršļu skrējējiem Rekuņenko bija labāko sešiniekā, informē sportista pārstāvis Ivars Bācis.

Neretnieks uzvar Grand Prix maršrutā Rīgā

Svētdien, 16.jūnijā, skatītāju pilnu tribīņu priekšā spīdošu uzvaru Pasaules kausa Centrāleiropas zonas Rīgas posma Grand Prix maršrutā izcīnīja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks ar Zangershaides šķirnes zirgu Tender Van De Kleiberg Z.

Lielākajos parasporta svētkos Siguldā piedalīsies ap 400 dalībnieku

16. jūnijā, Siguldas Sporta centrā, norisināsies vieni no lielākajiem paralimpiskās kustības svētkiem Latvijā – Parasporta diena Siguldas pilsētā. Uz šī gada sportošanas svētku pasākumu pieteikušies teju 400 dalībnieki – gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie ar invaliditāti, kuri sacentīsies dažādos sev piemērotos komandu un individuālajos sporta veidos, kā arī iesaistīsies citās ar veselības stiprināšanu saistītās aktivitātēs.