Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Sestdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

Citi

Bahs pauž nožēlu par Eiropas valstu kritiku SOK rekomendācijām

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs ceturtdien pauda nožēlu, ka vairākas Eiropas valstis kritizējušas komitejas rekomendācijas ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem.

Kartuzovs un Bogdanova izcīna kārtējos Latvijas čempionu laurus galda tenisā

Latvijas čempionāta fināli galda tenisā šogad risinājās Ķekavā, kur finālposmā startēja 16 labākie meistari gan vīru, gan dāmu konkurencē. Sievietēm jau septīto reizi uzvaru svinēja salaspiliete Baiba Bogdanova, bet vīriešiem ceturto individuālo titulu ieguva daudzkārtējo čempionu Genādija un Olgas Kartuzovas dēls Oļegs Kartuzovs (Rīga), kurš kļuva arī par absolūto čempionu, jo uzvarēja gan vīriešu dubultspēlēs, gan arī jauktajās dubultspēlēs. Savukārt Bogdanovai divi zelti un viens sudrabs, informē Salaspils komandas pārstāvis Ivars Bācis.

IZM tomēr atjaunos aizturēto finansējumu Ostapenko, Skujiņam un Neilandam

Izvērtējot apstākļus, kas saistīti ar finansiālā pabalsta aizturēšanu Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem Aļonai Ostapenko, Tomam Skujiņam un Kristam Neilandam, kā arī uzklausot Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un Latvijas Tenisa Savienības viedokli, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju ir sagatavojusi grozījumus līgumā par valsts finansiālo atbalstu Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem. Grozījumi no šodienas paredz novērst pabalsta aizturēšanu minētajiem sportistiem un nodrošinās pilnu finansējuma apjomu.

LU Duālās karjeras sporta stipendiju saņems 43 sportisti, tostarp kamaniņu braucēja Vītola

Latvijas Universitātes (LU) Sporta centrs jau vairākus gadus atbalsta sportistus, kuri nolēmuši apvienot augsta līmeņa sportu ar studijām LU. Ne velti šī sportistu atbalsta programma tiek dēvēta par Duālo karjeru, jo tā ļauj sportistiem apvienot sporta un izglītības karjeru, vienlaikus nodrošinot atbalstu abās jomās. 2022. / 2023. gada pavasara semestrī Duālās karjeras sporta stipendiju saņems kopumā 43 sportisti.

Ziemeļblāzmas kultūras pilī noskaidroti Latvijas čempioni Latīņamerikas dejās

Sestdien pārpildītajā un krāšņajā Ziemeļblāzmas kultūras pilī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts sporta dejās, ko sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju (LSDF) rīkoja Aigars Svars un Loreta Vainovska un kur tika noskaidroti čempioni vairākās vecuma grupās Latīņamerikas (LA) dejās, informē LSDF preses sekretārs Ivars Bācis.