Otrdiena, 30. aprīlis
Liāna, Lilija

Benzemā šovs un Villarreal "pelnrušķītes stāsts" © DIENA

Pārbaudījumu UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlēs izturēja Spānijas klubi Madrides Real un Villarreal, kuri nenosargāja nedēļu iepriekš iegūto pārsvaru, tomēr spēļu galotnē nolieca turnīra favorītus. Vēl divi pusfinālisti kļuva zināmi vēlā trešdienas vakarā.

RFS futbola virslīgā ar 10:0 sagrauj Tukums 2000/Telms vienību

RFS pirmdien Tukumā Optibet Latvijas futbola virslīgas mačā izcīnīja graujošu uzvaru, pārspējot Tukums 2000/Telms komandu ar 10:0 (7:0), kamēr divu turnīra tabulas lejasgala komandu cīņā pirmo punktu čempionātā izcīnīja Jūrmalas Spartaks.

Gatavojas arī ciešanām © DIENA

"Lielas komandas nekad nepadodas," pirms UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlēm Madrides Real galvenais treneris Karlo Ančeloti brīdina, ka nedēļu iepriekš sasniegtais rezultāts ir tikai puse divcīņas.

Benzemā pārsteidz Londonu, Villarreal – Bavāriju © DIENA

Favorītiem otrā plāna lomās UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā trešdien lika iejusties Spānijas klubu futbolisti. Villarreal savā laukumā ar 1:0 pārspēja Minhenes Bayern , bet Madrides Real , pateicoties Karima Benzemā otrajam hat-trick izslēgšanas turnīra spēlē pēc kārtas, Londonā ar 3:1 pārspēja pašreizējo trofejas īpašnieku Chelsea .

Otrais piecinieks "demonstrē zobus" favorītiem © DIENA

Pirmos punktus jaunajā futbola virslīgas sezonā zaudējis pašreizējais čempions RFS, kas līdz galam tā arī nespēja atgūties pēc pirmajā minūtē zaudētajiem vārtiem pret Metta. Ar trim uzvarām pēc kārtas sezonu sācis tikai FK Liepāja, bet tukšā joprojām ir Jūrmalas Spartaks.

Bez izteiktas "nāves grupas" © DIENA

Vairāki intriģējoši dueļi grupu turnīrā gaidāmi šī gada nogalē Katarā paredzētajā Pasaules kausa izcīņā futbolā. Atklāšanas spēlē Āfrikas čempione Senegāla izaicinās Nīderlandi, bet uz grupu turnīra spilgtāko spēli pieteikusies pirms četriem gadiem fiasko piedzīvojušo Vācijas un Spānijas valstsvienību divcīņa E grupā