Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Hokejs

Rubīns devies atpakaļ uz Maple Leafs nometni

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns devies atpakaļ uz Ziemeļameriku, kur pievienosies Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībai Toronto Maple Leafs, vēsta Dānijas komanda Frederikshaunas White Hawks.

Gaida skaidru atbildi: PČ hokejā sarīkošana joprojām zem jautājuma zīmes © DIENA(5)

Laika paliek arvien mazāk, bet nezināmo vēl daudz. Pagājušajā nedēļā Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) piesprieda Krievijas sportam divu gadu diskvalifikāciju. Šajā laika posmā Krievijā aizliegts rīkot arī pasaules mēroga pasākumus. Tas nozīmē, ka nav vairs aktuāls jautājums par daļēju vai pilnībā 2021. gada pasaules hokeja čempionāta (PČ) pārcelšanu uz Sanktpēterburgu.

Skudra: Viss ir spēlētāju galvās

Pirmdien piedzīvotais zaudējums, kā arī citas neveiksmes šosezon saistāmas ar Rīgas Dinamo spēlētāju psiholoģisko sagatavotību, nevis citiem faktoriem, pēc zaudējuma pret Soči vienību pēcspēles preses konferencē norādīja galvenais treneris Pēteris Skudra.

Valmieras basketbola un Liepājas hokeja komandās konstatēts Covid-19

Basketbola klubā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola fiksēta Covid-19 klātbūtne, tādēļ visa komanda devusies desmit dienu ilgā karantīnā, pirmdien ziņo klubs. Tāpat pēc aizpagājušās nedēļas spēles pret Mogo/LSPA komandu, Covid-19 klātbūtne konstatēta arī Optibet hokeja līgas (OHL) komandā Liepāja, vēsta portāls liepajniekiem.lv.