Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Hokejs

Hokeja izlasi papildina nesen atskaitītais Bičevskis

Latvijas hokeja izlasei pievienojies uzbrucējs Māris Bičevskis, kurš no komandas tika atskaitīts aprīļa beigās, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Edgars Gaross.

PČ debitants Marenis piepildījis bērnības sapni

Latvijas valstsvienības debitants Rihards Marenis intervijā aģentūrai LETA neslēpa, ka pats bija pārsteigts par doto iespēju un ļoti priecājas, ka varēs pievienoties izlasei pasaules čempionātā Slovākijā, tādējādi piepildot savu bērnības sapni.

Latvija čempionātā bez Daugaviņa. Zināms izlases sastāvs(1)

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš nevarēs palīdzēt valstsvienībai pasaules čempionātā, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Edgars Gaross. Daugaviņš treniņā pēc pārbaudes spēlēm ar Krieviju guva potītes savainojumu. Otrdien viņš tikai nedaudz bija uz ledus, tāpat arī trešdien pēc pāris minūtēm paslidošanas uzbrucējs atstāja treniņu. Arī pērn veselības likstas liedza Latvijas izlases kapteinim piedalīties planētas meistarsacīkstēs. Tādējādi Latvijas izlase uz pasaules čempionātu dosies ar trim vārtsargiem, deviņiem aizsargiem un 15 uzbrucējiem.

Savainotais kapteinis Daugaviņš PČ nespēlēs

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš nevarēs palīdzēt valstsvienībai pasaules čempionātā, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Edgars Gaross.

Balcers: mums ir tikpat labas iespējas kā pērn © DIENA

Viens no Latvijas hokeja izlases potenciālajiem līderiem pasaules čempionātā būs NHL kluba Otavas Senators uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš pērn PČ kļuva par rezultatīvāko valstsvienībā. Sarunā ar laikrakstu Diena viņš atzīst - šogad PČ izlasei ir labas iespējas aizķerties cīņā par augstākajām vietām.

Štāls PČ cer uz Dārziņu un Daugaviņu

No 10. līdz 26. maijam Slovākijā norisināsies 2019. gada pasaules čempionāts hokejā, kur jau 23. reizi pēc kārtas elites divīzijā startēs arī Latvijas hokeja izlase. Bijušais valstsvienības spēlētājs, hokeja skolas Kurbads vadītājs un treneris, Biznesa augstskolas Turība absolvents Juris Štāls uzsver, ka Latvijas izlases sastāvs ir jaudīgs, ar labām kvalitātēm kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā, taču nelielas bažas ir par vārtsargu līniju, kas nav spēcīgākajā komplektācijā.

Roberts Bukarts: Pērn mēs nebijām tālu no pusfināla

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts sarunā ar Starptautisko Ledus hokeja federāciju (IIHF) atminas savu debiju 2011.gada pasaules čempionātā Bratislavā un uzskata, ka pērn planētas meistarsacīkstēs Herningā izlase nebija tālu, lai sasniegtu turnīra pusfinālu.