Daugaviņš neturot ļaunu prātu uz savu klupinātāju Šestjorkinu(2)

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš pārstāv Maskavas Spartak vienību, nespēlēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā, paziņojis vienības ģenerālmenedžeris Aleksejs Žamnovs. Kā sestdien vēstīts, latviešu hokejists sērijas trešajā spēlē pret Sanktpēterburgas SKA otrajā trešdaļā guva smagu traumu un laukumu varēja atstāt tikai ar mediķu palīdzību - uz nestuvēm. Krievijas mediji ziņoja, ka Daugaviņš guvis plaušu un ribu traumas. Hokejists gan izteicās, ka ļaunu prātu uz pretinieku vienības vārtsargu, kurš viņu paklupināja, neturot.

Girgensonam rezultatīva piespēle; Sabres cieš zaudējumu

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, taču viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda cieta zaudējumu. Sabres viesos ar rezultātu 2:5 (2:2, 0:2, 0:1) piekāpās Toronto Maple Leafs komandai, ciešot trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs.

Daugaviņu no laukuma nones nestuvēs(1)

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē guva, šķiet, visai nopietnu traumu un atstāja laukumu uz nestuvēm, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas Spartak cieta zaudējumu. Spartak savā laukumā ar rezultātu 2:5 (0:1, 1:3, 1:1) piekāpās Sanktpēterburgas SKA vienībai, kas tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām samazinājusi deficītu līdz 1-2.

Senators bez apslimušā Balcera zaudē Oilers hokejistiem

Nespēlējot apslimušajam latviešu uzbrucējam Rūdolfam Balceram, Otavas Senators komanda Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) piekāpās Edmontonas Oilers.

Karsums ar vārtiem pēdējās sekundēs nodrošina Spartak otro uzvaru pret SKA

Vārtus gūstot piecas sekundes pirms pamatlaika beigām, latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien palīdzēja viņa un cita uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas Spartak komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:2, 3:0) pieveikt spēcīgo Sanktpēterburgas SKA.

Bļugers izsaukts atpakaļ uz NHL

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers vairāku Pitsburgas Penguins hokejistu savainojumu dēļ izsaukts uz Nacionālo hokeja līgu (NHL).

Diena vērtē Dinamo spēlētājus KHL © DIENA(1)

Rīgas Dinamo hokejisti, lai gan intrigu saglabāja līdz sezonas pēdējai spēlei, piekto gadu pēc kārtas nespēja iekļūt Gagarina kausa izcīņā. Laikraksta Diena hokeja apskatnieks Māris Zembergs piecu punktu skalā novērtējis katra Rīgas kluba hokejista individuālo pienesumu komandas pūrā.