Bostonas Bruins panāk 2-0 Austrumu finālā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā spēlē mājinieku komanda Bostonas Bruins pārliecinoši ar 6:2 (2:0, 2:0, 2:2) pārspēja Karolīnas Hurricanes. Sērijā līdz četrām uzvarām Bostona ir vadībā ar 2-0.

Krievija un ASV bez problēmām pārspēj savus otros pretiniekus

Krievijas un ASV hokeja izlases svētdien svinēja pārliecinošas uzvaras pasaules čempionāta mačos. Krievija Bratislavā B grupas mačā ar rezultātu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) pārspēja Austriju, kas vakar cieta neveiksmi arī pret Latviju. Tikmēr ASV Košicē A grupas mačā ar 7:1 (3:0, 2:0, 2:1) guva virsroku pār Franciju.

Pret Bukartu rupji noteikumus pārkāpušajam Pēteram vienas spēles diskvalifikācija(1)

Austrijas hokeja izlases aizsargs Patriks Pēters par pārkāpumu pret Latvijas valstsvienības uzbrucēju Robertu Bukartu saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, lēmusi Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārā komisija. Jau ziņots, ka Latvijas izlase savā pirmajā pasaules čempionāta mačā sestdien Slovākijā ar 5:2 pieveica Austriju. Mača pirmā perioda 12. minūtē Pēters palēcienā ar roku ietriecās Bukarta kaklā, latvietim tobrīd spēlējot bez ripas.

Hārtlijs: Balcers ir burvis ar nūju

Ar trim punktiem pasaules čempionāta ceturtdaļfināla sasniegšanai Latvijas hokeja izlasei nepietiks, taču uzvara pār Austriju ir labs veids, kā sākt turnīru, uzskata vienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Piedāvājam aplūkot spēles Latvija - Austrija labākos momentus! Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase sestdien ar uzvaru sāka pasaules čempionātu, B grupas spēlē ar 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) pārspējot Austriju. Ar četriem (1+3) rezultativitātes punktiem izcēlās Rūdolfs Balcers, bet vārtus mūsējiem guva pieci dažādi hokejisti. Jau svētdien plkst.21.15 jātiekas ar Šveici, kas sestdien ar 9:0 sagrāva Itāliju.

Norvēģijas hokeja izlases pirmās maiņas aizsarga Jonasa Holosa tālšaviens mača beigās pret Krieviju (2:5) atzīts par pasaules čempionāta pirmās dienas labāko vārtu guvumu turnīra rīkotāju versijā. TOP3 arī čehs Jakubs Vrana ar savu izgājienu uzvarā pār Zviedriju (5:2), kā arī Ņikita Kučerovs no Krievijas jau minētajā spēlē pret Norvēģiju.