Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziemas sports

Ķibermaņa četrinieks kļūst par pasaules vicečempioniem

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža (stūmēji Matīss Miknis, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga) sestdien Vistleras trasē Kanādā četru braucienu summā ieņēma otro vietu pasaules čempionātā, par 0.29 sekundēm piekāpjoties vācietim Frančesko Frīdriham.

Martins Dukurs: Sāpīgi ir par Tomasu(5)

Latvijas skeletona zvaigznei Martinam Dukuram šonedēļ Kanādā notikušā pasaules čempionāta ietvaros bijušas divas smagas dienas gan mentālā, gan fiziskā ziņā, pēc kļūšanas par pasaules čempionu neslēpa latvietis.

Ķibermanis ar trases un starta rekordiem četriniekiem līderis pēc PČ pirmās dienas

Vistleras trasē Kanādā aizvadīta pirmā sacensību diena bobslejā četriniekiem pasaules čempionātā. Oskars Ķibermanis kopā ar Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pēc tās ir līderu godā ar jaunu trases rekordu pirmajā braucienā un rekordu starta ieskrējienā otrajā. Frančesko Frīdrihs no Vācijas gan tagad atpaliek tikai par 0.04 sekundēm un Džastins Kripss par 0.11. Visai tuvu arī austrietis Benjamins Maijers un krievs Maksims Andrianovs, tāpat šveicietis Mihaels Fogts, kuram sestā vieta un pirmajā braucienā jauns ātruma rekords 156,92 km/h, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Video: Pauls Timrots ar lāpstu nošļūc pa Siguldas bobsleja trasi

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Pauls Timrots ir devies uz Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, lai izmēģinātu spēkus pie mums populārajā sporta veidā – šļūkšanā ar lāpstu. Ideja šķiet pilnīgi traka, bet ziņkārība un adrenalīna kāre ņems virsroku!

Martins Dukurs - seškārtējs pasaules čempions!(4)

Latvijas skeletona braucējs Martins Dukurs piektdien Vistleras trasē Kanādā triumfēja pasaules čempionātā, izcīnot savu sesto titulu planētas meistarsacīkstēs, kamēr viņa brālis Tomass pēdējā braucienā izlaida no rokām bronzas medaļu un tika pie piektās vietas.