Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Ožjē sesto reizi uzvar Portugāles rallijā

Francijas autosportists Sebastjēns Ožjē svētdien Portugālē sesto reizi karjerā uzvarēja pasaules rallija čempionāta (WRC) Portugāles rallijā, sasniedzot rekordu Portugālē izcīnītajās uzvarās.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākumu karjerā augstākajā līmenī.

Autosprinta sezonas atklāšanā Biķerniekos triumfē Ferrari, Porsche un Honda

Sestdien, 27. aprīlī, Biķernieku trasē ar jaunu dalībnieku rekordu tika aizvadīts Latvijas autosprinta kausa pirmais posms. Uz starta stājās 217 dalībnieki, kas parūpējās par aizraujošām cīņām 10 dažādās ieskaites klasēs. Lielākos panākumus guva Dmitrijs Gorņevs, Rolands Upatnieks un Edvīns Vansovičs, kuri katrs izcīnīja pa divām uzvarām.

Sesks/Francis startēs divos WRC posmos

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis šogad startēs divos pasaules rallija čempionāta (WRC) posmos, pirmdien paziņoja sportisti.