Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

23. marts, 2019

Rastorgujevam iespaidīgs kāpums un 21.vieta PK iedzīšanā(1)

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Holmenkollenē, Norvēģijā, izcīnīja 21.vietu Pasaules kausa pēdējā, devītā, posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības, pēc sprinta paceļoties par 28 pozīcijām.

Norvēģijas piekrastē uzsākta kruīzu kuģa evakuācija

Norvēģijas piekrastē kādam kruīzu kuģim sestdien apstājies viens no dzinējiem, un varasiestādes uzsākušas ārkārtas operāciju uz tā esošo 1300 pasažieru evakuācijai, ziņo amatpersonas.

Mainīs Kontroles dienesta nosaukumu(6)

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestu (Kontroles dienests) plānots pārdēvēt par Finanšu izlūkošanas dienestu, paredz Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā.

Brexit pretinieki pulcējas Londonā(9)

Simtiem tūkstošiem cilvēku no visas Lielbritānijas, kas iestājas pret aiziešanu no Eiropas Savienības (ES), sestdien izgājuši Londonas ielās, lai pieprasītu sarīkot atkārtotu Brexit referendumu.

Cīņa par līdera krēslu arī Lietuvā © DIENA(3)

Arī kaimiņos pavisam drīz gaidāmas valsts pirmās personas vēlēšanas, turklāt šoreiz uz šo godu vairs nevarēs pretendēt līdzšinējā valsts vadītāja Daļa Grībauskaite. Kas ir pārējie kandidāti, un kādas to izredzes?

Meja cenšas pārliecināt parlamentu atbalstīt Brexit vienošanos(1)

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja piektdien turpināja centienus pārliecināt parlamenta deputātus beidzot atbalstīt viņas panākto Brexit vienošanos, taču ļāvusi noprast, ka varētu arī nerīkot trešo balsojumu, ja viņai neizdosies gūt pietiekamu likumdevēju atbalstu.

Drošībnieku redzeslokā ir atsevišķas radikāli noskaņotas personas(54)

Latvijā labēji un kreisi orientētas radikālas un ekstrēmistiskas organizācijas neeksistē vai ir pasīvas, tomēr Valsts drošības dienesta (VDD) redzeslokā ir atsevišķas radikāli noskaņotas personas, kuru aktivitāšu pamatā ir agresija internetā, aģentūrai LETA norādīja VDD.

Francijas lielpilsētu centros aizliegti "dzelteno vestu" protesti(7)

Francijas "dzelteno vestu" kustības aktīvisti sestdien plāno rīkot jaunus protestus, lai gan varas iestādes ir aizliegušas tos rīkot vairākos Parīzes rajonos, kā arī citu lielpilsētu centros, un solījušas "nulles toleranci" pret protestētājiem pēc pagājušo sestdien pieredzētās vardarbības un laupīšanām Parīzes Elizejas laukos.

Vēsture Dienā: Sniegs, sāls, lāstekas, smiltis, dubļi – smagā ziema Rīgas ielās © DIENA(3)

Īsts latvietis, kurš kļūst nervozs, ja no savas druvas tuvāk par kilometru redz citu latvieti, bauda ziemas burvību laukos, vērodams apsnigušus pakalnus, sarmotus kokus, zaķu pēdas sniegā un visu citu jaukumu, tomēr dzīves īstenība diemžēl ir cita – šodien lielākā daļa latviešu dzīvo pilsētās. Te nu var izjust, ka vērojums "senāk teica – ziema, tagad saka – stihija" nav radies gluži tukšā vietā bez pamata.

Kalendārs

Marts, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7