Laika ziņas
Šodien
Apmācies

1. jūnijs, 2019

Trampa Irānas dilemma © DIENA(4)

Pēdējā mēnesī ir pastiprinājusies spriedze starp ASV un Irānu, tāpēc pieaug bažas, ka abas valstis varētu iesaistīties karā.

Cilvēkiem jālieto tehnoloģijas, nevis otrādi © DIENA(4)

Par to, ka pārmērīga mobilo viedierīču izmantošana pakāpeniski kļuvusi par problēmu, kas negatīvi ietekmē cilvēku attiecības, izraisa pat atkarību un rada dažādas problēmas sabiedrībai kopumā, runāts tiek jau ilgāku laiku. Ik pa brīdim parādās dažādi pētījumi šajā jomā, taču pirmo reizi plašāk par šo negatīvo pusi īpašā kampaņā Latvijā sācis stāstīt arī mobilo sakaru operators, aicinot savus klientus internetu lietot atbildīgi. Par to, kamdēļ nepieciešama šāda kampaņa, kur vispār virzās tehnoloģijas un kādas ir to attīstības tendences, kā arī par digitālā asistenta nozīmi mūsdienu pasaulē, SestDiena uz sarunu aicināja Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētāju Valdi Vancoviču.

FOTO: Četrkājainie draugi meklē jaunas mājas(2)

Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļoti gribētu atrast sev jaunas, pastāvīgas mājas un gādīgus saimniekus.

Apšaudē Virdžīnijā nogalināti 12 cilvēki(3)

Bruņots vīrietis piektdienas pēcpusdienā sarīkoja apšaudi pašvaldības ēku kompleksā ASV Virdžīnijas štata Virdžīnijabīčas pilsētā, nogalinot 12 cilvēkus un ievainojot vēl četrus, paziņoja policija.

Policija aicina vecākus atgādināt bērniem par drošību(1)

Sestdien, 1.jūnijā, ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena un arī vasaras brīvlaika pirmā diena. Tādēļ, lai vecāki un bērni vasaru izbaudītu bez raizēm, Valsts policija (VP) aicina vecākus atgādināt bērniem par drošību.

Ūdens līmenis upēs nav būtiski paaugstinājies

Lai gan šīs nedēļas pirmajā pusē Latvijā bija pēdējo mēnešu lielākais lietus, ūdens līmenis upēs nav būtiski kāpis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Starpvalstu tirdzniecībā darbojas patiesība, fokuss, drosme © DIENA(1)

Nedzīvot pēc šablona, izmantot dzīves radītās izdevības, taču vienlaikus turēties pie sava mērķa – tā varētu formulēt Agneses Delatoni karjeras vadmotīvu. Viņas mērķis allaž bijis darboties starptautiskajā tirdzniecībā, un uz to viņa neatlaidīgi gājusi, gan mācoties, gan strādājot dažādās valstīs. Patlaban apņēmīgā latviete ir starpvalstu tirdzniecības eksperte jeb trade ambassador, kas palīdz uzņēmumiem no dažādām pasaules malām, tostarp Latvijas, iekļūt vilinošajā Amerikas tirgū.

Nākamnedēļ notiks Meksikas un ASV samits

Vašingtonā trešdien notiks samits starp ASV un Meksiku, lai "atrisinātu strīdu" starp abām valstīm, pirms ASV noteiktu tarifus Meksikas preču importam, piektdien paziņoja Meksikas ārlietu ministrs Marselo Ebrards.

Vēsture Dienā: Afēras mācības © DIENA(7)

Bēdīgi slavenais 400 miljonu skandāls, kas nāca gaismā 1993. gada pavasarī un laimīgā kārtā beidzās nevis ar Latvijas valsts bankrotu, bet tikai ar atziņu, ka Rietumu biznesā darbojas ne tikai altruistiski eņģeļi, bet arī zemiski blēži, bija tik ļoti satraucis ļaužu prātus, ka vēl gadu pēc šā notikuma, 1994. gada 27. maijā, Diena atskatījās uz karstajām dienām.

Kalendārs

Jūnijs, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7