Laika ziņas
Šodien
Apmācies

26. janvāris

Kaimiņš aicina premjeru izvērtēt KPV LV ministru padomdevēju ietekmi(6)

Pēc divām nedēļām uz kongresu sanāks partija KPV LV, kas Saeimas vēlēšanās ieguva otru lielāko vēlētāju atbalstu, taču jau frakcijas darba pirmajos mēnešos konfliktu dēļ sāka zaudēt kādreizējos līderus. Nu kārta ir pienākusi vienam no partijas līdzpriekšsēdētājiem un dibinātājam Artusam Kaimiņam. No frakcijas viņš jau ir izslēgts, taču no partijas vismaz pagaidām pats neaiziet un tā vietā rosina biedru balsojumu par KPV LV pašlikvidēšanos, vēsta de facto.

LTV: Amatpersonas izvairīgas par Latvijas dzelzceļa dotēšanu(1)

Atbildīgās amatpersonas nesniedz skaidru atbildi, vai Latvijas dzelzceļš (LDz) nonācis vai tuvākajā laikā nonāks līdz situācijai, kad kompānijai būs nepieciešama valsts budžeta palīdzība, šovakar vēsta LTV raidījums de facto.

Raidījums: Latvijas valsts meži izveido amatu Gerharda uzticamības personai(14)

Valsts mežu apsaimniekotājā Latvijas Valsts meži (LVM) izveidots jauns amats zemkopības ministra Kaspara Gerharda (NA) uzticamības personai - Jānim Lapiņam, kurš savulaik bija VSIA Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) vadītāja amatā, šodien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Spānijas handbolisti nosargā Eiropas čempionu titulu

Spānijas vīriešu handbola izlase svētdien Stokholmā triumfēja Eiropas meistarsacīkstēs, nosargājot aizpērn izcīnīto titulu un izcīnot ceļazīmi uz 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Šī vairs nav vīriešu pasaule? © DIENA(6)

No slavenās bondiānas veidotajiem stereotipiem līdz mūsdienu pārprastajam feminismam un skarbajai statistikai tam visam pa vidu. Tieši tik sarežģīta ir sievietes loma kinopasaulē. Kā un vai vispār var teikt, ka tā mainās?

Koka un cocaleros © DIENA(2)

Aina, kas paveras visapkārt Bolīvijas galvaspilsētas Viljafatimas tirgū, kārtīgam narkotiku pretiniekam – vienalga, uzplečotam un ar policijas apliecību kabatā vai kādas nevalstiskas organizācijas pārstāvim – vienā acumirklī organismā ieblieztu kārtīgu adrenalīna devu un liktu ķerties pie rokudzelžiem, mobilā telefona vai kaut kā tamlīdzīga. Šī ir viena no divām oficiālajām kokas lapu tirdzniecības vietām šajā valstī.

Kivlenieks un Dārznieks astotniekā PK posmā Siguldā

Latvijas kamaniņu braucēji Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks svētdien Siguldā izcīnīja attiecīgi septīto un astoto vietu Pasaules kausa sestā posma pamatsacensībās, Riks Kristens Rozītis bija 14.pozīcijā, bet Kristers Aparjods pēc kritiena samierinājās ar pēdējo, 31.vietu.

Paļauties var tikai uz sevi © DIENA

Ar Egilu Priednieku esam pazīstami kopš jaunības, kad abi strādājām Operā. Ne reizi vien viņa mājās Vecajā Imantā svinēti svētki: pirmizrāžu balles vai Līgo. Pēdējos gados Egils seno ēku un tās apkārtni pārvērtis līdz nepazīšanai.

Ekspertu mijkrēslis © DIENA(1)

Internets gandrīz katrā kabatā, vairs ne tikai uz balto apkaklīšu darba galdiem, un sprādzienveida demokratizācija, ko atraisījusi viedtālruņu tehnoloģija, – lūk, iespaidīgākais pagājušās desmitgades kultūras fenomens!

Divas nedēļas līdz nāvei © DIENA(11)

Dzīvnieki patversmēs nenokļūst savas vainas dēļ. Taču daudzi tur nonāk, un saskaņā ar likumu dzīvniekiem dotas tikai divas nedēļas pirms nāves sprieduma, ja suni vai kaķi šajā laikā nepaņem saimnieks vai cits cilvēks. Četrpadsmit dienu patversmē un eitanāzija tiek apmaksāta no pašvaldības budžeta.

Ir izvēle – palīdzēt un darīt vai nedarīt neko © DIENA(4)

Slokas dzīvnieku patversmē neesmu bijusi desmit gadu. Tagad acīm paveras patīkamas pārmaiņas. Kaķi mīt savos būros un, ciemiņus ieraugot, sāk murrāt un visādi izrādīties. Veseli, spīdīgiem kažokiem, jauni un vecāki, labi baroti, bet katram gribas nokļūt savās mājās, tāpēc viņu acīs vienmēr jautājums – varbūt tu mani ņemsi par savējo?

Ar Porziņģa 15 punktiem Mavericks nepietiek uzvarai pār Jazz(1)

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 15 punktus, tomēr Dalasas Mavericks spēles galotnē ar 107:112 (36:25, 22:30, 26:35, 23:32) piekāpās spēcīgajai Jūtas Jazz.

Starp izvēles brīvību un sabiedrības interesēm © DIENA(6)

Kādiem jābūt izglītības sistēmas mērķiem tuvākajos desmit gados, lai ceļā uz tiem ikviens cilvēks varētu īstenot pats savus mērķus, apmierināt savas vajadzības un vienlaikus tiktu nodrošināta arī ilgtspējīga Latvijas tautsaimniecības attīstība?

Kalendārs

Janvāris, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9