Laika ziņas
Šodien
Migla

de facto: ZM ignorēs iebildumus pret koku ciršanas noteikumu maiņu un virzīs tos tālāk

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Cerēsim,ka nāks spēcīgas lietusgāzes kā Brazīlījā, un ka tās aizraus ZM ar tās noziedzīgo politiku sev līdz.
Ekoloģiskaisbioloģiskais
E
Visi dodaties cīņā par koku aizstāvību, Grēta jums sūta sveicienus kopā ar Aknīstes , Daugavpils un Strenču attiecīgo dziednīcu iemītniekiem!!!!!!!
Dostojevskis
D
Ja man neatļaus nocirst vectētiņa stādīto mežu tad, kad ES to gribēšu... es to vienkārši nodedzināšu.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Neviens nevēls atcerēties, ka latvieši nāk no mežvides ļaudīm. Zemniekus (baronu vergus) radija baroni, kuri ar graudiem varēja nopelnīt vairāk ka ar kokiem--vismaz kamēr baroni ziemas pavada pilsētu dzīvokļos, kur viņus pie kamīna un lāča tepiķā apkalpoja nabadzīgo zemkopju sievas un meitas. Privāto mežu izciršana turpina pilsētnieku lutināšanas projektu un savrup ekonomikas un no tās izrietošās brīvības iznīcināsanu. Latvieši ir savā vēsturē pārāk neizglītoti, āi saprastu, ka ir padoti genocīdistu ministru (Gerhards, Dombrovskis, u.c.) programai.
Irlielāmērāticams
I
ka ikviens lūzeris, kurš dzīvē labi prot tikai trīs lietas - ēst, dirst un apskaust, var tomēr pašapliecināties aizstāvot kokus un pārgudri gvelžot par klimata izmaiņām!
Scorseze>Irlielāmērāticams
S
Tieši tie (arī tu), kas pieprot trīs lietas - ēst, dirst un "gudri komentēt", patiesībā nejēdzot neko, ir visbīstamākie. Ir runa par valsts resursu nejēdzīgu izcūkošanu, lai tikai varētu darīt jau augstāk minētās trīs lietas. Kā jau minēju, pat Krievijā ir aizliegts izvest apaļkoku, jo tas ir ekonomiski visneizdevīgākais valstij. Latvieši pat nejēdz tirgot dēļus vai bruses, nemaz jau nerunājot par finieri, galdnieku platēm, līmētajām brusēm, un kur nu vēl mēbelēm:) Interesanti, ko jūs darīsiet, kad būsiet pārdevuši pēdējo koku (jo stādīt vietā jau arī prāta nepietiek) un visu iegūto naudu būsiet "investējuši" trijās augstāk minētajās nodarbēs?:):):):)
  • 8
  • 4
Kurbads
K
NA grib izcirst Latviju pa tīro? Nekad nebūtu gaidījis...
TIEŠI TO gaidīt
T
VAJADZĒJA.
  • 2
  • 0
Scorseze
S
Šie idioti smejas par Krieviju, ka tā dzīvo tirgojot savus resursus, taču paši iztirgos pēdējo koku, starpcitu, jūsu nīstajā Krievijā apaļkokus ir aizliegts izvest no valsts, tikai vismaz primārās pārstrādes produktus, proti, vismaz dēļus, bruses...!
artis
a
Pēdējo Latvijā likvidēs-kokus!Kur tik stulbi var būt???

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas