Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Starp izvēles brīvību un sabiedrības interesēm

Kādiem jābūt izglītības sistēmas mērķiem tuvākajos desmit gados, lai ceļā uz tiem ikviens cilvēks varētu īstenot pats savus mērķus, apmierināt savas vajadzības un vienlaikus tiktu nodrošināta arī ilgtspējīga Latvijas tautsaimniecības attīstība?

Top komentāri

ļuļa
ļ
jo lielāka izvēles brīvība, jo sūdīgāka izglītība. un kompetenču pieeja vispār ir čau. no tādas tad arī uzrodas jaunieši, kas domā, ka jo zupa intensīvāk burbuļo, jo tā ātrāk izvārās.
paskaidrojums
p
Tauta parasti nesaprot, kāda ir patiesā visu šo dižo forumu un speciālo semināru jēga vienā ne pārāk lielā pilsētā. Redziet, viņi domāti valsts naudas sadalei starp pareizajiem cilvēkiem, kamēr aptuveni 80 proču naivo veido aktīvas dalības skatlogu. Cilvēkiem, kas reāli gribētu strādāt it kā piedāvātās tematikas ietvaros, šādi saieti ir laika tēriņs, jo - ''ne tev ir SiA, ne tu ir korpo, un pat geio neesi''. Forumā ''Uz lidostu'' perspektīvu reizes desmit vairāk.
Krējums Saldais
K
Izglītība ir valsts politikas instruments, nevis privāta būšana. Kāda valsts politika - tāda izglītība. Rādās, ka augstākais izglītības sasniegums ir benzīna tanku operatori uz Via Baltika. Gribās vairāk? Jāmaina politika :)
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses